Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Paslaugų marketingas: UAB "Auksa"

Paslaugų marketingas: UAB "Auksa"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Paslaugos esmė. Skiriamieji paslaugų bruožai. Paslaugų klasifikavimas. Klientų aptarnavimo patirtis. Vidinis marketingas. Paslaugų marketingo kompleksas. UAB "Auksa" paslaugų marketingo kompleksas. Išvados.

Ištrauka

Paslaugų sfera yra viena perspektyviausių, sparčiai besiplėtojančiu ūkio (ekonomikos) sferų. Vakarų šalyse vis daugiau verslininkų įsitraukia į paslaugų sferos veiklą. Steigti privačią paslaugų įmonę ir paversti ją pelninga yra ne taip paprasta, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodo. Tačiau dabar pasaulyje steigiama milijonai naujų paslaugų įmonių ne tik išsivysčiusiose, bet ir besivystančiose šalyse - Indijoje, Kinijoje, Lenkijoje, Vengrijoje ir kt. Nors yra daug kliūčių, privačios paslaugu įmonės steigiamos ir Lietuvoje.
Paslaugu sfera atvira ir patraukli pradedantiems verslininkams. Čia. palyginti su gamybiniais ver-slais, reikia mažiau pradinio kapitalo. Tačiau norėdamos pelningiau plėtoti savo veiklą paslaugų įmonės privalo taikyti marketingą.
Šiuo metu Lietuvoje paslaugų sfera plėtojama spartesniu tempu, palyginti su pramonės gamyba. Naujos paslaugos plėtojamos priklausomai nuo jų paklausos, steigiamos naujos paslaugų įmonės. Taigi paslaugu įmonių vadovai turėtų gerai suvokti paslaugų prigimtį ir esmę, atskirų paslaugų specifiškumą ir į tai atsižvelgti taikydami paslaugų vadybą ir marketingą.
Paslaugu rinka skiriasi nuo materialių prekių rinkos iš esmės dėl šių dviejų priežasčių:
1. Nesuteikta paslauga neegzistuoja. Del to negalima įvertinti jos kokybės, o palyginti galima tik numatomą ir gautą naudą;
2. Paslaugos - neapčiuopiamos, todėl klientai atsiduria nepatogioje padėtyje, o paslaugų teikėjams sudėtinga jas pateikti į rinką.
Šie paslaugų rinkos ypatumai ir išskirtinės paslaugų savybės - paslaugų negalima išsaugoti, nepa-stovi jų kokybė, gamyba ir vartojimas neatskiriami - lemia paslaugų marketingo specifiškumą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis35.76 KB
AutoriusGreta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2003 m
Klasė/kursas0
Failo pavadinimasMicrosoft Word Paslaugu marketingas UAB Auksa [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą