Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Internetinių paslaugų marketingo planas: UAB "Virtualus pasaulis"

Internetinių paslaugų marketingo planas: UAB "Virtualus pasaulis"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Internetinių paslaugų apžvalga. Santrauka. Apibendrinimas. Marketingo plano aprašymas. Bendras sumanymo aprašymas. Veiklos sferos apibūdinimas. Marketingas. Verslo aplinkos veiksniai. Rinkos analizė. Marketingo tikslai ir strategijos. Strateginiai tikslai. Taktiniai tikslai. Taktinė marketingo strategija. Rinkos segmentavimas ir tikslinių rinkų parinkimas. Marketingo rinkinio elementai. Produktas rinkos požiūriu. Pasiskirstymo kanalai. Kainų nustatymas. Reklamavimas ir stimuliavimas. Gamyba. Reikalingos patalpos. Įrenginiai ir kitos priemonės. Tiekimo ir transportavimo veiksniai. Darbuotojų samdymo galimybės. Gamybos kaštų prognozė. Valdymas. Organizacinė firmos struktūra. Patarėjai ir konsultantai. Kritinė rizika. Numatomos problemos ir kliūtys. Rizikos veiksniai. Internetinių paslaugų SWOT analizė. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Pardavimo prognozė. Prognozuojamų pinigų srautų ataskaita.

Ištrauka

Prieš kelerius metus į Lietuvą atėjusi verslo plano sąvoka turėjo daugiau teorinę reikšmę, tačiau vėliau partneriai ir bankai ėmė plano reikalauti. Šiuo metu verslo planas yra svarbus daugeliui įmonių, nepriklausomai nuo jų veiklos pobūdžio, rūšies ar dydžio, įgyvendinant vieną ar kitą sumanymą.
Verslo planas - tai dokumentas, leidžiantis pagrįsti idėją, atsižvelgiant į visas vykstančias aplinkoje permainas; tai projektavimo ir pagrindimo priemonė, sauganti įmonę nuo neefektyvios veiklos.
Marketingo planas - viena svarbiausių verslo plano dalių. Jį sudaro trys pagrindinės dalys: rinkos analizė, marketingo rinkinys ir pardavimų prognozė.
Šio marketingo plano tikslas – detaliai pateikti savo paslaugų koncepciją, veiksmus, reikalingus šios idėjos įgyvendinimui, atliktų tyrimų rezultatus ir tuo galiausiai įrodyti, jog šios paslaugos gali būti pelningai realizuojamos rinkoje.
Žvelgiant į ateitį, matomas vis didesnis poreikis informacijos paieškai skaitmeniniuose kanaluose ir didėjantis kompiuterinių žaidimų populiarumas. Todėl nusprendžiau įkurti UAB " Virtualus pasaulis". Ši mano sugalvota firma, teiks interneto bei kompiuterinių žaidimų paslaugas. Vartotojams tai suteiks galimybę gauti visą jiems reikalingą informaciją iš didžiausio pasaulyje duomenų bazės – interneto, bei linksmiau ir įdomiau praleisti laisvalaikį žaidžiant kompiuterinius žaidimus.
UAB "Virtualus pasaulis" kaip ir daugelio internetinių kavinių, pagrindinė užduotis bus – teikti interneto paslaugas bei stengtis aprūpinti vartotojus naujausiais ir populiariausiais kompiuteriniais žaidimais. Taipogi šalia kompiuterinės salės bus veikianti kavinė, kuri galės aprūpinti vartotojus įvairaus pobūdžio patiekalais bei nealkoholiniais gėrimais Kaip ir daugelis kitų firmų steigėjų, bus siekiama pelno bei įsitvirtinti šiame versle. Planuojamas darbo laikas 24 valandos per parą. Pagrindinį įmonės patalpų plotą užims kompiuterinė salė, su jai reikiama įranga: 25 kompiuterių, baldai ir t.t. ir atskira patalpa kavinei. Planuoju, kad UAB "Virtualus Pasaulis" įkūrimui reikės apie 200000 Lt. Pradžioje įmonėje dirbs 10 žmonių – t.y. aš, jos savininkė ir papildomi darbininkai. Geografiniu požiūriu mūsų įmonė orientuota į Kauno miestą. Paslaugų kainos bus nuolat derinamos atsižvelgiant į konkurentų kainas, nuolatiniams klientams bus taikomos įvairios nuolaidos. Įmonės veiklą ir joje atsiradusias naujoves planuojame reklamuoti spaudoje, bei reklaminiais bukletais, taipogi internete. Būtinai apdrausime firmai priklausantį turtą, bei įvesime modernią apsaugos sistemą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis30.89 KB
AutoriusMilda
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasMonika Alimienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Internetiniu paslaugu marketingo planas UAB Virtualus pasaulis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Monika Alimienė
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą