Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Marketingo planas: kavinė "Coliukė"

Marketingo planas: kavinė "Coliukė"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546
Aprašymas

Maitinimo verslo organizavimo įmonė: kavinė UAB "Edita". Verslo idėja. Misija. Verslo ir marketingo tikslai. Tikslų medis. Rizika. Rizikos veiksniai. Marketingas. Situacijos analizė. Teisinė aplinka. Politinė aplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė ir kultūrinė aplinka. Ekologinė aplinka. Pirkėjų (vartotojų) analizė. Įmonės vieta. Konkurencinė aplinka. Tiekėjų analizė. Marketingo strategija. Vieta (pateikimas). Prekė. Kaina. Rėmimas (reklama). Funkcijos ir operacijos. Patalpos ir įrengimai. Transportas. Atsargos. Pirkėjų aptarnavimas. Personalas. Personalo darbo grafikas. Organizacinė firmos struktūra. Finansinė informacija. Prekių pardavimo ir įplaukų prognozės per pirmus metus. Prekių pardavimo ir įplaukų prognozės per antruosius ir trečiuosius metus. Ilgalaikis turtas (pagrindinės priemonės). Pradinės išlaidos. Finansavimo poreikiai ir šaltiniai. Banko kreditas ir jo grąžinimo sąlygos. Ūkinės veiklos (gamybos) išlaidos. Pirmųjų veiklos metų sąmata (pinigų srautai). Antrųjų ir trečiųjų veiklos metų pinigų srautų prognozė. Pelningumo lūžio taškas. Projekto pelningumo svyravimų (rizikos) įvertinimas. Balansas 2005 m. Projekto įgyvendinimo grafikas. Išvada.

Ištrauka

Senai turėjau idėją įkūrti savo kavinę, tačiau ją reikėjo gerai apmastyti. Apmasčiusi savo idėją ir matydama perspektyvas paslaugų sferoje, nutariau įkurti šią maitinimo įmonę. Šiam žingsniui paskatino ir tai, kad aš turiu atitinkamų kompetencijų, kurios palengvins įgyvendinti mano įdėją.
Kavinė bus kuriama naujamiestije, t.y. J. Basanavičiaus gatvėje netoli kitų kavinių, t.y. "Karčiama", "Elguva", "Magdė".
Stengsiuos visas savo jėgas įdėti, kad kavinėje būtų kokibiškas ir malonus aptarnavimas. Kavinė darbo laikas bus nuo 9 iki 24 valandos, taip pat bus įvairus teminiai vakarai vaikams, nes kaip jau minėjau ši įmonė labiau orentuota į vaikus.
Iterjėras atspindės įmonės tipą, vyraus žaismingos spalvos, bus padarytas žaidimų kampelis vaikams.
Kainos mūsų kavinėje bus nustatytos vidutinės, daugeliui prieinamos. Kavinėje laisvalaikį galės praleisti tėveliai su savo vaikais. Ši kavinė vienintelė, kurioje negalima rukyti, kadangi tai daugiau vaikų kavinė.
Kadangi patalpos įmonei bus nuomojamos, tad stengsiuos, kad visas reikalingas plotas būtų pilnai išnaudotas.
Rinksiuosi tik atsakingus darbuotojus, kurie būtų aktyvus, komunikabilus ir atsakingai žiūrintys į darbą. Norėčiau ir stengsiuos, kad personalas jaustusi maloniai darbo aplinkoje, kad su norų eitų į darbą ir visada būtų gerai nusiteikia, nes manau padavėjoms svarbu saustis gerai darbo vietoje, kad darbas būtų našesnis.
Tikiuosi, man pavyks įgyvendintį šias įdėjas ir užtikrintį įmonei gerą vardą bei nemažą pelną. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis45 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9
Dydis139.25 KB
Autoriusedita
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasI. Svetikienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Marketingo planas kavine Coliuke [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 45 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • I. Svetikienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą