Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Turto draudimo nuo stichinių nelaimių ir gaisro rinkos tyrimas

Turto draudimo nuo stichinių nelaimių ir gaisro rinkos tyrimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Tyrimo tikslas: išsiaiškinti, kokia parduodamo produkto paklausa ir ar pakankamas kiekis žmonių susidomės siūloma paslauga. Didžiausios bendrovės teikiančios draudimo nuo stichinių nelaimių ir gaisro draudimo paslaugą. Turto draudimo nuo stichinių nelaimių ir gaisro rinkos tyrimas. Segmentavimas pagal pajamas. Segmentavimas pagal socialinę padėtį. Segmentavimas pagal gyvenamąją vietą. Išvados ir pasiūlymai. Priedai.

Ištrauka

Lietuvoje, sigalėjus rinkos sąlygoms, vis didesnę reikšmę įgauna rinkos tyrimai. Jie atliekami norint išsiaiškinti ne tik prekių rinkos struktūrą, bet ir paslaugų. Kursiniame darbe ištirsime vienos paslaugos – draudimo - rinkos sandarą, bandysime išsiaiškinti, kokie veiksniai daro įtaką pasirenkant vieną ar kitą draudimo rūšį, kokie Lietuvos gyventojai kokias draudimo rūšis renkasi. Draudimo rinka turi būti tiriama, kadangi diegiant vieną ar kita naujos rūšies paslaugą ir priimant su tuo susijusius sprendimus būtina surinkti tam tikrą kiekį informacijos, kad būtų galima daryti tam tikras prognozes ir tuo pačiu sumažinti riziką susijusią su verslu. Savo darbe tirsime ne gyvybės draudimo rinką.
1973 metų liepos 24 d. Europos Europos sąjungos direktyvoje Nr. 73/239/EWG yra išskirta 18 ne gyvybės draudimo rūšių. Paminėsime tik kelias:
1. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų
2. Draudimas ligos atveju
3. Sausumos transporto priemonių (išskyrus geležinkelio transporto priemones) draudimas.
4. Pervežamų krovinių draudimas.
5. Turto draudimas nuo gaisro ar gamtos jėgų.
6. Kredito draudimas.
7. Finansinių nuostolių draudimas.
8. Teismo išlaidų draudimas.
9. Pagalbos draudimas.
Tyrimo objektas.
Mes savo tyrimo obejktu pasirinksime turto draudimą nuo gaisro ar gamtos jėgų. Tyrimo tikslas – išsiaiškinti šios rūšies draudimo rinkos struktūrą ir veiksnius sąlygojančius vartotojų pasirinkimą draustis šios rūšies draudimu.
Tyrimo uždavinys.
Vienas iš svarbiausių rinkos tyrimo uždavinių – išsiaiškinti, kokia parduodamo produkto paklausa ir ar pakankamas kiekis žmonių susidomės siūloma paslauga.
Rinkos segmentavimas
1. Pagal pajamas.
Manau kad šis segmentas svarbus turto draudimui, kadangi norint apdrausti turtą reikia jo turėti. Kuo didesnės pajamos, tuo labiau tikėtina, kad asmuo yra įsigijęs vertingo turto. Turintis daug vertingo turto asmuo neabejotinai gali tapti potencialiu šios rūšies draudimo vartotoju. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis161.16 KB
AutoriusGytis
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Turto draudimo nuo stichiniu nelaimiu ir gaisro rinkos tyrimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą