Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Eksportuojamų prekių kainų nustatymo metodai

Eksportuojamų prekių kainų nustatymo metodai

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Eksporto kainų nustatymo charakteristika. Matavimo vienetas. Eksportuojamų prekių kainų rūšys. Informacijos reikšmė priimant sprendimus dėl eksportuojamų prekių kainų. Eksporto kainų planavimo ypatybės, metodai. Eksportuojamų prekių kainų politikos formavimo etapai. Eksportuojamų prekių kainų veiksniai. Kontrakto kaina su bazinėmis sąlygomis. Išlaidų įtaka eksportuojamų prekių kainoms. Išvados.

Ištrauka

Prekė patenka vartotojui per mainų procesą. Santykis, kuriuo prekės mainomos viena į kitą ir kuris išreikštas pinigais, yra kaina. Tarpininkaujant kainai, vyksta prekių mainai. Todėl kaina yra pagrindinis viso prekinio ūkio reguliatorius. Prekių kainų svyravimai nulemia tai, kad gamyba vyktų remiantis paklausa. Rinkos kainos lygis rodo, ar prekės gamybą reikia padidinti, ar sumažinti. Kaina yra tarsi barometras, rodantis prekės trūkumą ar jos perteklių, palyginti su visuomenės poreikiu rinkoje. Firmai dirbant rinkos sąlygomis, kaina yra vienas iš jos bendrosios politikos elementų. Tai svarbus kiekvienos firmos rodiklis, nes pagrindinė jos funkcija - garantuoti įplaukas iš prekių pardavimo. Be to, kaina labai svarbi ir prekių vartotojams, todėl ji nulemia santykius tarp firmos bei prekių rinkos.
Kiekviena firma privalo rengti savo kainų politiką, išmokti savarankiškai nustatyti rinkos kainas, gaminamai ir parduodamai produkcijai.
Todėl rinkos sąlygomis kainų teorijos ir praktikos plėtojimo klausimai itin svarbūs. Kainodaros problemos ekonomikoje visada buvo gana sudėtingos ir nepakankamai ištirtos, o kainos - labai svarbus socialinių ir ekonominių santykių elementas.
Šiame darbe aprašysiu eksportuojamų prekių kainų planavimo ypatybes, metodus, politikos formavimo etapus ir kitus veiksnius, susijusius su eksportuojamų prekių kainomis. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis29.77 KB
Autoriussandra
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/Dėstytojasdoc. D.Bernatonytė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Eksportuojamu prekiu kainu nustatymo metodai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • doc. D.Bernatonytė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą