Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Marketingo planas: turizmo agentūra "Maitrė"

Marketingo planas: turizmo agentūra "Maitrė"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Santrauka. Summary. Įvadas. Turizmo agentūros "Maitrė" veiklos charakteristika. Marketingo makro ir mikro aplinkos analizė. Makro aplinkos analizė. Ekonominė aplinka. Politinė – teisinė aplinka. Technologinė aplinka. Konkurencinė aplinka. Gamtinė aplinka. Socialinė – kultūrinė aplinka. Mikroaplinkos analizė. Turizmo agentūros "Maitrė" marketingo komplekto elementai. Rinka ir vartotojai. Paslaugos. Kaina. Pateikimas. Rėmimas. Turizmo agentūros "Maitrė " PTGG analizė. Marketingo strateginiai sprendimai turizmo agentūroje "Maitrė". Išvados ir pasiūlymai. Išnašos.

Ištrauka

Marketingas – tai vientisa įmonės ir jos partnerių gamybinės ir komercinės veiklos valdymo filosofija, strategija ir taktika, padedanti tenkinti tam tikrus konkrečių vartotojų poreikius [ 2;6 ]. Tai poreikių išsiaiškinimo ir jų tenkinimui reikalingų sprendimų priėmimo bei įgyvendinimo procesas, padedantis siekti žmogaus ar įmonės tikslų [ 4;19 ].
Kiekvienas verslas yra susijęs su sprendimų priėmimu ir veiklos rezultatų fiksavimu. Jei firma nori žengti į ateitį, turėdama aiškias kelio gaires, ji turi planuoti savo veiklą. Be plano firmos būsimieji veiksmai bus pagrįsti greičiau intuicija nei pagrįstu numatymu.
Marketingo planavimas – tai orientacija į ateitį, kuri padeda priimti gerai apgalvotus sprendimus, nes jį rengiant apgalvojamos visos alternatyvos, su kuriomis gali tekti susidurti.
Marketingo planavimas apima marketingo tikslų ir pačių tinkamiausių strategijų šiems tikslams pasiekti numatymą [ 2;70 ].
Marketingo planavimo privalumai:
• Padeda orientuotis situacijoje firmos darbuotojams, konsultantams ir kitiems paslaugų tiekėjams, kurie dalyvauja firmos veikloje;
• Parodo pagrindinį rinkos segmentą ir firma neplanuos teikti papildomų ir išplėstų paslaugų ten, kur mažiau potencialių klientų;
• Rodo, kiek kiekvienai tikslinei rinkai reikia skirti dėmesio;
• Numatomos priemonės ir rodikliai firmos veiklai įvertinti.
Taigi, šio darbo tikslas it yra parašyti turizmo agentūros " Maitrė " marketingo planą. Įmonė. Kaip ir kiekviena egzistuojanti sistema, priklauso nuo ją supančios aplinkos ir tuo pačiu daro įtaką jai. Todėl būtinas aplinkos tyrimas ir prognozavimas, kad būtų galima išsiaiškinti įmonės privalumus ir trūkumus bei numatyti veiklos galimybes ir grėsmes. Turizmo agentūra " Maitrė " marketingo aplinkų apžvalga pateikta pirmoje darbo dalyje. Be to, yra išanalizuotas marketingo elementų kompleksas, jo struktūra bei turizmo agentūros " Maitrė " užimamos pozicijos.
Šio darbo esmė – praktiškai panaudoti marketingo, vadybos ir kitų paskaitų metu įgytas teorines žinias. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis35.33 KB
AutoriusAurelija
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2003 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasE. Gečienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Marketingo planas turizmo agentura Maitre [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2006-11-27 IP: 213.226.190.250
    as... sako

    patobulinti galima, bet startas geras

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 1 Klasė/kursas
  • E. Gečienė
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą