Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Naujo produkto kūrimas ir įvedimas į rinką

Naujo produkto kūrimas ir įvedimas į rinką

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Nauja paslauga. Naujos paslaugos strateginio plano parengimas. SWOT, PEST analizė. Konkurencinės aplinkos analizės nustatymas vadovaujantis M. Porterio modeliu. Įmonės misija, vizija ir tikslai. BCG matrica. Naujos paslaugos įvedimo į rinką ir jos vystymo projektas. Vartotojų tyrimo projekto parengimas. Paslaugos ženklas. Kainos strategija. Produkto pateikimo strategija. Produkto rėmimo politika. Įmonės, gaminančios vienkartinių bilietų automatus, organizacinė valdymo struktūra. Vadovo vaidmuo naujo produkto kūrimo ir įdiegimo į rinką procese. Naujo produkto apsaugos priemonė. Išvada. Priedas (1).

Ištrauka

Tikslas: Parengti ir sudaryti naujos paslaugos projektą. Siekti patenkinti vartotojų poreikius teikiant jiems naują paslaugą ir sudominti.

Uždaviniai:

• Išanalizuoti rinkas, kuriuose siekiame įvesti naują paslaugą, sudaryti jai palankias sąlygas toliau vystytis;

• Parengti rinkodaros strategijas naujos paslaugos įvedimo į rinką stadijoje;

• Parengti naujos paslaugos projektą.

Nauja paslauga, produktas – viešojo transporto ( miestinių autobusų, troleibusų ) vienkartinių bilietų automatas. Tai nauja paslauga suteikianti vartotojams daugiau patogumo, sutaupanti laiko pinigų. Žmonės susiduria su tokiomis problemomis kaip: laiko stoka beieškant spaudos kioskų, kuriuose galima nusipirkti vienkartinių bilietų. Jeigu jų nėra arti miestinių autobusų stotelių, keleivei privalo pirkti bilietą autobuse, kuriame jis kainuoja brangiau, o tai jau papildomos išlaidos.
Vienkartinių bilietų automatai stovės kiekvienoje autobusų stotelėje. Ši paslauga suteiks keleiviams daug patogumo. Į automatą reikia tik įmesti monetų, paspausti atitinkamą mygtuką ir Jūs jau turite vienkartinį bilietą. Nesudėtinga, paprasta ir labai patogu. Žmonės, kuriems sunku prisitaikyti prie naujovių, visada ras ant automatų nuorodas, instrukcijas, kaip naudotis paslauga, kaip automatas veikia. Šiuose automatuose bilietas kainuos mažiau negu autobuse. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis21.19 KB
AutoriusVita
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Naujo produkto kurimas ir ivedimas i rinka [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 13 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą