Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Marketingo tyrimas: UAB "Eugesta" platinama produkcija "Actimel"

Marketingo tyrimas: UAB "Eugesta" platinama produkcija "Actimel"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Situacijos analizė. Įmonės veiklos charakteristika. Įmonės veiklą įtakojantys veiksniai. Problemos formulavimas. Tyrimo tikslai. Hipotezių formulavimas. Tyrimo tipo ir metodo parinkimas. Tyrimo metodikos parengimas. Duomenų rinkimas. Duomenų analizė ir interpretavimas. Išvados ir rekomendacijos.

Ištrauka

Šio darbo tikslas – atlikti mini marketingo tyrimą, pasitelkus teorinėje literatūroje nurodomą marketingo tyrimų proceso nuoseklumą, ir taip pritaikyti teorines žinias praktiškai. Šiam tyrimui pasirinkome "Eugestos" importuojamą probiotinį gėrimą "Actimel", kurio tikslas - ištirti vartotojų požiūrį į šį produktą, kas turi įtakos jų pasirinkimui. Tyrimui atlikti pasirinkome tyrimo instrumentą – anketą. Surinkę apklausos duomenis, juos išanalizavę, galėsime patvirtinti arba paneigti savo išsikeltas hipotezes bei, suformulavus išvadas, pateikti tam tikras savo rekomendacijas ir pasiūlymus iškeltoms problemoms spręsti.

UAB "Eugesta" buvo įkurta 1992 m. rugpjūčio 25 d. 100% privataus kapitalo pagrindu. Pirmaisiais metais bendrovėje dirbo tik penki žmonės, o savo veiklą "Eugesta" pradėjo nuo maisto produktų importo iš Vakarų Europos į NVS ir Lietuvą.
1994 m. "Eugesta" įsigijo pirmuosius vilkikus ir pradėjo gabenti krovinius tarptautiniais maršrutais tarp Vakarų Europos valstybių, Baltijos ir NVS šalių.
Nuo 1995 m. bendrovei pradėjus importuoti kompanijų "Wrigley" ir "Ferrero" produktus, buvo padėtas tvirtas pagrindas tolesniam maisto produktų platinimui ir distribucinio tinklo vystymui visoje Lietuvoje. UAB "Eugesta" padaliniai įsikūrė šešiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, o 1997 m. taip pat buvo įkurta kompanija Latvijoje "Eugesta un Partneri". ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis82.38 KB
AutoriusAsta
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Marketingo tyrimas UAB Eugesta platinama produkcija Actimel [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą