Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Marketingo komplekso parengimas: UAB "Genrita"

Marketingo komplekso parengimas: UAB "Genrita"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Įmonės esamos padėties analizė marketingo aspektu. Įmonės charakteristika. Marketingo komplekso parengimas. Prekė. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Prielaidų aprašymas artimiausiam laikotarpiui. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Marketingas- įmonių veiklos būdas. Marketingas – įmonės veiklos strategijos dalis. Vienas svarbiausių instrumentų užtikrinančių ilgalaikę įmones sekmę rinkoje – veiksmingas marketingas.
Marketingas reikalauja orientuotis į vartotoją, tikslą ir vadovautis sisteminiu požiūriu.
Orientacija į vartotoją – tai nuostatata, kad verslo veikla turi būti grindžiama vartotojų norų ir poreikių išsiaiškinimu, po to pereinant prie šių norų ir poreikių tenkinimui reikalingų prekių bei paslaugų gamybos ar importo, taip pat pateikimo į rinką organizavimo ir vykdymo siekiant kuo geriau patenkinti vartotojų reikmes.
Tikslo orientacija numato, kad pastangos turėtų būti nukreiptos į klientą ar vartotoją, o tenkinant jo reikmes būtų siekiama verslo įmonės tikslų, dažniausiai pelno, įėjimo į rinką, rinkos dalies įgijimo ir pan.
Sisteminis požiūris reiškia visumos organizavimą į sistemą, arba skirtingų vienetų grupės organizavimą į nuosekliai integruotą visumą.. Svarbiausias sisteminio požiūrio reikalavimas – suprasti ir pažinti, kad visuma susideda iš elementų, tačiau jos negalima pažinti nagrinėjant tik ją sudarančius elementus.
Prekybos marketingo objektas yra prekybos įmonė "GENRITA", pateikianti pirkėjams savo prekes. Prekybos marketingo tikslas – sukurti ir išlaikyti vartotojams ( tam tikram jų segmentui ) patrauklų prekybos įmonės įvaizdį.
Savo tyrimo objektu aš pasirinkau bendrovę "GENRITA", kurią užsiima buitinių prekių pardavimu. Darbo tikslas – remiantis marketingo komplekso elementais išanalizuoti įmonę marketingo aspektu. Darbo užduotis - aprašyti įmonės esamos padieties analizę remiantis marketingo komplekso elementais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis25.09 KB
Autoriusirina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasDumbauskas
Švietimo institucijaVilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ
FakultetasVilniaus skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Marketingo komplekso parengimas UAB Genrita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 15 puslapių 
  • Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ / 3 Klasė/kursas
  • Dumbauskas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą