Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Paramos reikšmė sportui

Paramos reikšmė sportui

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Paramos sąvoka sporte. Sporto paramos istorija. Paramos sąvoka. Paramos subjektai ir objektai. Parama – marketingo komplekso dalis. Kodėl firmos remia sportą? Ar naudinga sportui turėti rėmėjus? Sportas kaip verslo objektas. Europos sąjungos struktūriniai fondai ir Lietuvos sportas. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų panaudojimo galimybė. Organizacijos, siekiančios gauti Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų paramą, žingsniai. Išvados.

Ištrauka

Kuo toliau, tuo vis dažniau girdima sporto pasaulyje sporto paramos sąvoka. Sporto parama tai dviejų šalių susitarimas, kuris duoda abiems pusėms naudą. Remiamieji gauna lėšas, remiantieji už šias investuotas lėšas gauna reklamą, prekinio ženklo populiarumo atsiradimo ar sustiprinimo galimybę. Rėmėjos remia sporto renginius, įrenginius vadovaudamiesi savo marketingine strategija, tikslu gauti pelną. Remiami sportininkai pasiekia geresnius rezultatus ryšium su jų treniravimosi sąlygų pagerėjimu. Žiūrovai gauna taip pat daug geresnių emocijų, stebėdami geriau suorganizuotą renginį. O visam tam reikia lėšų, tad parama čia išsprendžia daugybę problemų. Visame pasaulyje sporto parama yra gerai žinoma ir plačiai taikoma. Lietuva kol kas šiuo atžvilgiu žymiai nusileidžia, nors jaučiamas pagerėjimas.
Neabejojame, kad Lietuva neišnaudoja visų savo galimybių sporto paramos srityje. Tapę Europos Sąjungos dalimi, mes nepilnai išnaudojame jos teikiamomis galimybėmis. Visų pirma, ES struktūriniais fondais. Todėl šiame darbe, norime supažindinti su sporto paramos sąvoka, jos teikiama nauda tiek rėmėjams, tiek remiamiems objektams. Nors jau daugelis verslininkų supranta sporto paramos teikiamą naudą, sportas tampa verslo dalimi, visgi remia vis dėl to palyginus mažai, kaip norėtųsi. Pritraukti lėšas mes turime galimybę iš kitų šaltinių, tai visų pirma Europos Sąjungos struktūriniai fondai. Dėl to norime supažindinti su ES struktūriniais fondais, jų panaudojimu paramai gauti Lietuvos sporte, Bendrojo Programavimo Dokumento priemonėmis, kuriomis pasinaudojus galima tikėtis finansavimo, juolab, kad artėja naujas 2007 – 2013 metų laikotarpis, per kurį sporto įmonės galės ruošti naujus projektus finansavimui gauti. Mūsų manymu reikia būtinai naudotis šia galimybe, taip po truputį gerinant sporto industrijos lygį.

Temos aktualumas: Vienas iš geriausių būdų garsinti Lietuvos vardą pasaulyje – sėkmingas mūsų šalies sportininkų dalyvavimas svarbiausiose tarptautinėse varžybose. Tačiau norint sėkmingai atstovauti savo šaliai bei tuo pačiu garsinti jos vardą, reikia sportininkams sudaryti geras sąlygas treniruotis. Didelio meistriškumo sportininkų rengimas sunkiai įmanomas tiek be geros kvalifikacijos specialistų, tiek ir be šiuolaikinius reikalavimus atitinkančiu sporto bazių. Visa tai pasiekti reikia lėšų. ES yra pasirengusi tam padėti.
Probleminis klausimas: Kaip pasinaudoti ES struktūrinių fondų lėšomis, modernizuojant ir atnaujinant sporto bazes Lietuvoje?

Darbo objektas: ES struktūriniai fondai.
Darbo tikslas – išsiaiškinti Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų paramai gauti teikiamomis galimybėmis Lietuvos sporto bazėms.
Darbo uždaviniai:
1. išsiaiškinti kokią naudą gauna sporto paramos objektai;
2. nustatyti, kokiomis priemonėmis galima tikėtis lėšų iš ES struktūrinių fondų;
3. supažindinti su projekto sudarymo sąlygomis. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai16
Dydis195.52 KB
Autoriusvardenis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2001 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasVanagas
Švietimo institucijaGenerolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Paramos reiksme sportui [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija / 3 Klasė/kursas
  • Vanagas
  • 2001 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą