Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Ilgalaikių paskolų rinkos tyrimas: DnB NORD bankas

Ilgalaikių paskolų rinkos tyrimas: DnB NORD bankas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233
Aprašymas

Įvadas. DnB NORD banko charakteristika. Banko vizija. Banko misija. Banko vertybės. Kreditai. Ilgalaikiai kreditai. Būsto kreditas. Privatūs kreditai. Segmentavimas pagal amžių. Išvados. Segmentavimas pagal socialinę grupę. Išvados. Segmentavimas pagal pajamas tenkančias vienam šeimos nariui. Išvados. Bendros išvados ir siūlymai. Priedai (1).

Ištrauka

Šiuolaikinėje visuomenėje vis daugiau žmonių naudojasi bankų teikiamomis paslaugomis, nes bankas - tai saugi vieta laikyti pinigus, investuoti savo santaupas ir tuo pačiu uždirbti dar daugiau lėšų. Iš sukauptų investicijų bankas teikia paskolas savo klientams, todėl bankas turi elgtis protingai su šiais pinigais. Tai indėliai, kuriuos reiks grąžinti klientams jiems pareikalavus. Būtent dėl šios priežasties vadybininkų atsakomybė yra labai didelė, nes teikiant paskolas reikia peržvelgti daugybę aspektų, susijusių su kreditais: kur pinigais bus panaudoti, ar skolininkas galės laiku grąžinti paskolą su priskaičiuotomis palūkanomis. Todėl reikia išsiaiškinti klientų, imančių paskolą, finansinę padėtį, pastovias pajamas, taip pat klientų mokumą bei disponavimą pinigais praeityje, kaip ir kur jis juos panaudodavo. Jeigu visos šios sąlygos yra patenkinamos, bankas suteiks klientui paskolą.
Gerėjant finansinei padėčiai vis daugiau gyventojų naudojasi bankų teikiamais ilgalaikiais ir trumpalaikiais kreditais. Bankas, matydamas ypatingai didėjančią paklausą, stengiasi pritraukti kuo daugiau klientų, siūlydamas jiems įvairias akcijas, priimtinas palūkanas, išsimokėjimo sąlygas.
Darbo tema - DnB NORD banko ilgalaikių paskolų rinkos tyrimas.
Darbo problema - nepakankamas informacijos kiekis apie DnB NORD banko teikiamas paskolas.
Šio darbo tikslas – atlikus rinkos tyrimą, išsiaiškinti Vilniaus miesto gyventojų nuomonę apie DnB NORD banko teikiamas ilgalaikes paskolas. Išsiaiškinti ir nustatyti, kas sąlygoja vartotojus imti kreditus DnB NORD banke ir pateikti siūlymus.
Uždaviniai :
• išsiaiškinti, ar respondentai yra linkę imti kreditus iš banko;
• išsiaiškinti, kokiems kreditams respondentai teikia pirmenybę;
• išsiaiškinti, kokios priežastys lėmė respondentų apsisprendimą imti kreditą;
• išsiaiškinti, kokiai sumai ir kuriam laikotarpiui respondentai linkę imti kreditus;
• išsiaiškinti, kokia valiuta respondentams yra priimtiniausia imant kreditus;
• išsiaiškinti kokios palūkanos respondentams yra tinkamiausios.

Išsami ir tiksli rinkodaros analizė nukreips banko veiklą teisinga kryptimi. Nuo rinkodaros analizės taip pat priklausys tolesni į ateitį numatyti banko tikslai. Tinkamai vykdant rinkodaros politiką bankas gali užsitikrinti veiklos efektyvumą ir pelningumą ilgam laikui. Tai nulemia rinkodaros analizės svarbą banko veikloje.
Kad gautume tikslius rinkodaros analizės duomenis reikia pasirinkti ne tik gerą rinkodaros politiką bet ir surasti gerus specialistus, kurie būtų kūrybingi, sugebėtų naujai pažvelgti į esamą padėtį, suteikti jiems geras darbo sąlygas.
Rinkos tyrimo objektas - 60 respondentų Vilniaus mieste, kuriuos tiesiogiai apklausėme anketos būdu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis32 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis3.05 MB
AutoriusRuta
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word Ilgalaikiu paskolu rinkos tyrimas DnB NORD bankas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą