Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Rėmimo komplekso elementų naudojimas ir jų įtaka vartotojų elgsenai Marijampolės mieste

Rėmimo komplekso elementų naudojimas ir jų įtaka vartotojų elgsenai Marijampolės mieste

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Rėmimo komplekso reikšmė. Rėmimo tikslai. Rėmimo komplekso elementai. Reklama. Reklamos tikslai. Pardavimo skatinimas. Asmeninis pardavimas. Ryšiai su visuomene. Vartotojų nuomonė apie rėmimą ir jo elementus. Mūsų nuomonė apie šį darbą. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Temos aktualumas. Organizacija imasi rėmimo veiksnių, kurie pasireiškia bendravimu su klientais arba vartotojais. Rėmimas- tai visuma veiksmų, kuriais siekiama klientus bei vartotojus informuoti, įtikinėti ir daryti jiems įtaką. Rėmimo formų yra keletas, iš kurių visiems labiausiai žinoma reklama.
• Reklama sudaro didelę visuomenės gyvenimo dalį. Reklamą mes matome ir girdime visur, važiuojant automobiliu klausomės radijo, namuose žiūrime televiziją, eidami mieste aplink matome daug įvairiausių reklaminių iškabų, imdami laikraščius iš pašto dėžutės kartais randame reklaminį bukletėlį.
• Tiesioginė reklama paštu apima tiesioginį bendravimą su galimais pirkėjais asmeniškai (nurodant pavardę) arba neasmeniškai siunčiant adresuotą laišką.
• Pakuotė yra rėmimo priemonė, pasitelkianti vaizdinį dizainą. Ji kuria poveikį prekės pardavimo vietose.
• Pardavimo skatinimas yra veiksmai, tokie kaip varžybos, dovanos, prekių demonstravimas pardavimo vietoje, parama ir kt.
• Asmeninis pardavimas yra tiesioginiu asmeniniu siūlymu grindžiamas rėmimo veiksmas. Jo svarbiausia ypatybė – dvipusė pirkėjo ir pardavėjo komunikacija.
• Ryšiai su visuomene – veiksmų ir renginių kompleksas, kurių tikslas yra sukurti teigiamą visuomenės nuomonę ir palankumą firmos atžvilgiu. Tai firmos įvaizdžio kūrimas, visuomenės įtikinimas firmos naudinga veikla žmonijai. Pagrindinis ryšių su visuomene tikslas yra sukurti kompanijos prestižą, pelnyti visuomenės pasitikėjimą ta kompanija ir jos produkcija.
Darbo tikslas. Atskleisti rėmimo kompleksų įtaką vartotojų elgsenai Marijampolės mieste. Išanalizuoti vartotojų požiūrį į atskirus rėmimo komplekso elementus: reklamą, asmeninį pardavimą, pardavimų skatinimą, ryšius su visuomene.
Tyrimo metodai ir priemonės. Šiam darbui mes naudojome apklausos ir analizės metodus. Darbui naudojome duomenis, gautus apklausos būdu, anketų pagalba, kurios pateiktos kaip priedas prie darbo. Teoriniai daliai parašyti naudojomės moksline literatūra. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis36.17 KB
Autoriust_omelis
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasM. Beržanskienė
Švietimo institucijaMarijampolės kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Remimo komplekso elementu naudojimas ir ju itaka vartotoju elgsenai Marijampoles mieste [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Marijampolės kolegija / 2 Klasė/kursas
  • M. Beržanskienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą