Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Rinkodaros komplekso modelis bitininkystės ūkyje

Rinkodaros komplekso modelis bitininkystės ūkyje

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Rinkodaros komplekso modelis: bitininkystės ūkis "X". Įvadas. Tikslas – išnagrinėti rinkodaros kompleksą ir pasirinkus bitininkystės ūkį, atlikti jo veiklos apskaitos analizę bei išanalizuoti pasirinkto bitininkystės ūkio rinkodaros komplekso modelį. Bitininkystės verslo plėtros galimybės Lietuvoje. Bitininkystės verslo reikšmė. Bitininkystės ūkio problemos. Parama ir jos sąlygos bitininkystės verslui. Lietuvos ir pasaulinė bitininkystės produktų rinkos. Bitininkystės ūkio "X" ekonominės veiklos charakteristika. Rinkodaros valdymo ypatumai ir rinkodaros komplekso elementų analizė bitininkystės ūkyje "X". Rinkodaros komplekso esmė ir jo elementai. Produktas ir jo klasifikacija. Produkto kaina ir ją lemiantys veiksniai. Prekių paskirstymo esmė ir reikšmė. Rėmimo politika ir jo tikslai rinkoje. Bitininkystės ūkio "X" ekonominės veiklos charakteristika, rinkodaros valdymo ypatumai ir rinkodaros komplekso elementų analizė. Rinkodaros komplekso modelis bitininkystės ūkyje "X". Išvados.

Ištrauka

Sukurti didelį bityną – sudėtingas, daug lėšų ir pastangų reikalaujantis verslas. Dideliam bitynui laikyti vienos vietos prie sodybos nepakanka. Juk nelaikysi 50 bičių šeimų, kai bičių apylinkė nektaru gali aprūpinti tik 10 šeimų. Kuo daugiau turi bičių, tuo daugiau reikia surasti medingųjų vietų. Geriausia, kai didelį bityną prižiūri vienos šeimos nariai, nes tuomet nereikia samdyti pagalbinių darbininkų. Bites patartina laikyti bitidėse, kuriose turėtų būti įrengti kambariai medui sukti ir koriams sandėliuoti. Turint nuosavos žemės, medingas vietoves galima susikurti pačiam, sėjant medinguosius augalus (grikius, rapsus, kmynus, facelijas, esparcetą ir kt), kurie gali būti panaudoti ir gyvuliams šerti. Gerus bitininko-ūkininko norus gali sužlugdyti gamta ir įvairios bičių ligos, jeigu jis su jomis nemoka kovoti. Verslą taip pat žlugdo ir nesąžiningų kaimynų ar šiaip plėšikų smurtinė veikla. Todėl labai svarbu atidžiai stebėti savo verslą, jį plėtoti, išanalizavus galimybes, taip patsėkmingai verslą pradėti ir plėtoti, labai svarbu tirti rinką ir kuo plačiau taikyti rinkodaros kompleksą.
Darbo tikslas – išnagrinėti rinkodaros kompleksą ir pasirinkus bitininkystės ūkį, atlikti jo veiklos apskaitos analizę bei išanalizuoti pasirinkto bitininkystės ūkio rinkodaros komplekso modelį.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti bitininkystės verslo steigimo ir plėtros galimybes.
2. Išnagrinėti rinkodaros komplekso modelio sampratą ir jo sudedamąsias dalis.
3. Susipažinti su pasirinkto bitininkystės ūkio "X" vykdoma veikla.
4. Sudaryti bitininkystės ūkio "X" rinkodaros komplekso modelį.
Darbas atliekamas naudojantis moksline literatūra ir bitininkystės ūkio "X" ūkinės komercinės veiklos apskaitos dokumentais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai19 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis57.87 KB
AutoriusNeringa
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojaslekt. R. Rukuižienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Rinkodaros komplekso modelis bitininkystes ukyje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • lekt. R. Rukuižienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą