Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Marketingo sprendimai: UAB "Naujasis Nevėžis" sausi pusryčiai "Trys draugai"

Marketingo sprendimai: UAB "Naujasis Nevėžis" sausi pusryčiai "Trys draugai"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Įvadas. Darbe nagrinėjama: UAB "Naujojo Nevėžio" produkto marketingo sprendimai. Įmonės ir prekės aprašymas. Situacijos analizė. Ekonominė aplinka. Socialinė ir kultūrinė aplinka. Politinė ir teisinė aplinka. Mokslinė ir technologinė aplinka. Gamtinė aplinka. Mikroaplinkos analizė. Vartotojų analizė. Konkurentų analizė. Partnerių (tiekėjų) analizė. Pardavimo pagalbininkų ir tarpininkų analizė. Rinkos segmentavimas. Marketingo sprendimai. Prekė. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Išvados.

Ištrauka

Šiame kursiniame darbe nagrinėjome UAB "Naujojo Nevėžio" gaminamus sausus pusryčius "Trys daraugai", produkto marketingo sprendimus ir bandėme teikti savo pasiūlymus. Šią įmonę pasirinkome todėl, kad buvo patraukli jos gaminama produkcija.
Pirmoje darbo dalyje atlikome mikro- ir makroaplinkos anlizę, išnagrinėdami šalies ekonominę aplinką, socialinę ir kultūrinę aplinką. Taip pat įvertinome politinės, teisinės, technologinės ir gamtinės aplinkos veiksnius darančius įtaką nagrinėjamos įmonės marketingo sprendimams. Ekonominėje aplinkoje įvertinamas bendrasis vidaus produktas, infliacija, nedarbas. Socialinėje ir kultūrinėje aplinkoje žmonių skaičius Lietuvoje ir jų prieaugis, žmonių požiūris į save, žmonių santykis su gamta, žmonių požiūris į visatą. Politinėje ir teisinėje aplinkoje aptariami įvairūs įstatymai susiję su preke, prekės sauga, prekės ženklu, pardavimu, konkurencijos įstatymai.
Toliau atliekama mikroaplinkos analizė, kurioje aprašomi vartotojai, konkurentai, tiekėjai, prekybos pagalbininkai. Atliekamas sausų pusryčių segmentavimas ir pozicionavimas.
Antroje darbo dalyje nagrinėjome keturis marketingo elementus: prekę, kainą, paskirstymą ir rėmimą.


Uždaroji akcinė bendrovė "Naujasis Nevėžis" įkurta 1991 m. antrame pagal dydį Lietuvos mieste — Kaune. Bendrovės specialistai, susipažinę su grūdinių produktų gamybos organizavimu, technologijomis, įrengimais, parengė grūdinių produktų gamybos programą. Išnagrinėjus JAV, Kanados, Vokietijos, Čekijos ir kitų šalių patirtį, atlikus konsultacijas su užsienio specialistais, mokslininkais, įmonėje pasirinktas optimalus gamybos, įrangos ir technologijos variantas Lietuvos sąlygoms. Nusprendusi įgyvendinti šį projektą ir Lietuvoje, įmonė pradėjo gaminti ekstruduotus produktus, kurie atitinka sveiko maisto kategoriją - sausus pusryčius ir sūrius užkandžius.
Tenkinant augančios rinkos poreikius įmonės gamybinė įranga yra nuolat modernizuojama, investuojama į naujas technologijas, sandėlių ir cechų plėtrą, kuriamos naujos darbo vietos. Visuose įmonės padaliniuose dirba aukštos kvalifikacijos patyrę darbuotojai, kurie užtikrina greitą ir kokybišką reakciją į šiandienos vartotojų poreikius bei kelia įmonės konkurencingumą.
Įmonėje yra įdiegta maisto saugos sistema RVASVT, kuri užtikrina saugią aplinką ir elgesį su maisto žaliavomis ir iš jų pagamintais produktais visoje maisto gamybos grandinėje nuo žaliavų iki paties vartojimo. 2005 metų pradžioje kompanija gavo kokybės vadybos sistemos ISO 9001 ir aplinkosaugos vadybos sitemos ISO 14001 sertifikatus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai10
Dydis457.17 KB
Autoriusaviuke
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasG. Dapkus
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Marketingo sprendimai UAB Naujasis Nevezis sausi pusryciai Trys draugai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 30 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • G. Dapkus
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą