Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Rinkodaros planas: kelionės organizavimo paslaugos UAB "Busturas"

Rinkodaros planas: kelionės organizavimo paslaugos UAB "Busturas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Santrauka. Tikslas: Išanalizavus marketingo komplekso elementus parengti rinkodaros planą UAB "Busturas" ateinantiems 5 metams. Įvadas. Marketingo programa. Marketingo tikslai, uždaviniai ir funkcijos. Marketingo programos elementai. Paslaugos charakteristika. Kaina. Paslaugų pateikimo kanalai. Pardavimų rėmimas, reklama. Marketingo planavimas. UAB "Busturas" ir jos paslaugų charakteristika. Marketingo aplinkos analizė. Mikro aplinkos analizė. Makro aplinkos analizė. Gamtinė (geografinė) aplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė aplinka. Konkurencinė aplinka. Politinė – teisinė aplinka. Technologinė aplinka. Kultūrinė- demografinė aplinka. Marketingo tikslų nustatymas. UAB "Busturas" remiasi tokiomis vizijomis. Įmonės misija. Rinkodaros veiksmų planas. Marketingo padalinio organizacinė struktūra. Išvados. Summary.

Ištrauka

Tai, kad marketingo reikšmė yra didžiulė ir jis yra mums labai naudingas mūsų kasdieniniame gyvenime rodo jo pripažinimas ir toks platus paplitimas praktikoje. Kiekvienas iš mūsų be marketingo neapsieina nė dienos, kadangi norėdami ko nors įsigyti mes tuoj susiduriame su pagrindiniais marketingo klausimais: kur pirkti, ką pirkti, už kiek pirkti ir kam pirkti. Visa tai rodo, kad marketingas yra neatsiejama šiuolaikinio gyvenimo dalis ir mes jį turime išmanyti, kad galėtume priimti tinkamiausius sprendimus gyvenime.
Marketingas – tai poreikių išsiaiškinimo ir jų tenkinimui reikalingų sprendimų priėmimo bei įgyvendinimo procesas padedantis siekti žmogaus ar organizacijos tikslų. O marketingo planavimas - tai jo tikslų siekimo būdas. Numatytiems tikslams pasiekti įmonėje sudaromas rinkodaros planas. 1 Kaip tik tai ir stengsiuos padaryti šiame kursiniame darbe- parengti rinkodaros planą UAB "BusTuras" , kuris leis padidinti pardavimo apimtis ir pelną, tai ir yra mano darbo tikslas. O šiam tikslui įgyvendinti pirmiausiai įvykdysiu užsibrėžtus uždavinius: remiantis literatūra išnagrinėsiu marketingo programą, išsiaiškinsiu marketingo plano reikšmę, panagrinėsiu mikro ir makro veiksnius, darančius įtaką marketingo veiklai, nustatysiu paslaugos reikšmę, įvertinsiu bendrovės galimybes, nustatysiu kiek reikės finansinių išteklių numatytai planuojamo laikotarpio marketingo vystymo programai įgyvendinti, remdamasis literatūros analize išnagrinėsiu marketingo kompleksą, sudarysiu veiksmų planą, pateiksiu išvadas bei pasiūlymus.
Šis kursinis darbas yra palygintinai naujas. Rinkodaros planų rengimas ir naudojimas įmonėse ėmė plisti gan nesenai, o šiuo metu įgauna vis didesnį pagreitį.
Rinkodaros planas- tai labai aktualus komponentas šiuolaikinės įmonės valdymo sistemoje ir verslo planavime. Jau bene kiekvienas įmonės vadovas supranta rinkodaros ir jos plano taikymo įmonėje svarbą. Parengti tinkamą rinkodaros planą bei jį įvykdyti, tai didelė garantiją į sėkmingą įmonės veiklą, bei maksimalius rezultatus.
Darbo objektas- UAB "BusTuras". Ištyrus vidinę bei išorinę aplinkas, analizuojant statistinius duomenis bei literatūra rinkodaros tema bus parengtas rinkodaros planas ateinantiems 5 metams.
Tai bus naudingas darbas tiek man asmeniškai, nes įgausiu patirties rinkodaros planavimo srityje, tiek kitiems- parengtas rinkodaros planas galės būti naudojamas kaip metodologinis pagrindas studentams, taip pat plečiant įmonės veiklą, marketingo srities specialistams. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis43.85 KB
AutoriusUrte
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasR. Pilipavičienė
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Rinkodaros planas keliones organizavimo paslaugos UAB Busturas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • R. Pilipavičienė
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą