Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Paslaugų sektoriaus pokyčiai Lietuvoje

Paslaugų sektoriaus pokyčiai Lietuvoje

Aprašymas

PowerPoint pristatymas. Paslaugos samprata. Paslaugos samprata (2). Paslaugų savybės. Paslaugų kategorijos. Ekonominė paslaugų raida. Ekonominė paslaugų raida (2). Paslaugų sektorius Lietuvoje. Darbuotojų pasiskirstymas pagal ūkio sektorius Lietuvoje 1939-2000 metais (%). Užimtųjų struktūra Lietuvoje 1998-2006 metais. Dabartiniai Lietuvos paslaugų sektoriaus rodikliai.

Ištrauka

Mokslinėje literatūroje paslauga apibrėžiama įvairiai. Paslauga apibūdinama kaip veikla, nauda ar pasitenkinimas, siūlomi pardavimui arba parduodami kartu su preke (American Marketing Association, 1960). Informatyviausią ir labiausiai atitinkantį dabartinį paslaugos suvokimą apibrėžimą pateikia Ch. Gronroos (1990): paslauga - tai daugiau ar mažiau neapčiuopiamos prigimties veiksmas ar nuosekli jų visuma, kurie pasireiškia kaip vartotojų ir paslaugų teikėjų ir / arba fizinių išteklių ar prekių ir / arba paslaugų teikėjų sistemų sąveika.
Lietuvoje vienas pirmųjų naujoviškai paslaugą apibrėžė J. Žvinklys (1990). Jo teigimu, tikroji paslauga yra susijusi su individualiu vartojimu, o paslaugos rezultatas - tos paslaugos vartotojas, turintis dalyvauti tame procese, nes paslaugos gaminimo ir vartojimo laikas sutampa.
Surasti universalų paslaugos apibrėžimą trukdo šios veiklos įvairovė. Paslaugos sąvoka turi daugelį reikšmių, apimančių veiklą nuo asmeninės paslaugos iki paslaugos kaip produkto sudedamosios dalies. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros pristatymas
KategorijaRinkodara
TipasPristatymai
Apimtis10 skaidrių
Literatūros šaltiniai0
Dydis26.66 KB
Autoriusramunazzz
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasLabanauskaitė
Švietimo institucijaSocialinių mokslų kolegija
FakultetasVilniaus filialas
Failo pavadinimasMicrosoft PowerPoint Paslaugu sektoriaus pokyciai Lietuvoje [speros.lt].ppt
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Pristatymai
  • 10 skaidrių
  • Socialinių mokslų kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Labanauskaitė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą