Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Konkurencinių pranašumų didinimo galimybės: UAB "Čilija" "Čili picos"

Konkurencinių pranašumų didinimo galimybės: UAB "Čilija" "Čili picos"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142
Aprašymas

Verslo vadybos studijų programos, prekybos verslo organizavimo specializacijos baigiamasis darbas. Įvadas. Maitinimo paslaugų marketingo ypatumai. Maitinimo paslaugų samprata. Įmonės vidinė ir išorinė aplinka. Maitinimo paslaugų įmonės konkurencijos strategijos. UAB "Čilija" "Čili picos" charakteristika. UAB "Čilija" "Čili picos" konkurencinių pranašumų tyrimo rezultatų analizė. Įmonės konkurencinės aplinkos analizė. Klientų nuomonės apie picerijų paslaugų kokybę tyrimo rezultatų analizė. UAB "Čilija" "Čili picos" veiklos tobulinimo galimybės. Išvados ir pasiūlymai. ANOTACIJA. Annotation.

Ištrauka

Šiais laikais nepakanka vien tik perprasti vartotojų poreikius ir juos patenkinti. Dabar atėjo didžiulės konkurencijos laikai ne tik tarptautinėse, bet ir vietinėse rinkose, nes vyriausybės vis rečiau kišasi į įmonės tarpusavio santykius. Dėl to įmonėms belieka pačioms pasirūpinti savimi ir tapti konkurentabilioms.
Tam reikia išanalizuoti konkurentų veiklą, sekti jų veiksmus ir siekti konkurencinių pranašumų, kuriant konkurencines strategijas.
Konkurencinis pranašumas – pranašumas prieš konkurentus, kurį suteikia vartotojui siūloma didesnė vertė – žemesnė prekės kaina arba papildoma vertė, kuri pateisina aukštesnę prekės kainą.
Baigiamojo darbo tyrimo objektu pasirinktas viešasis maitinimas, kadangi ši sritis yra aktuali daugeliui žmonių, o šiuolaikinės rinkos sąlygomis, kai viešojo maitinimo plėtra viršija visus lūkesčius ir prognozes, sunku yra įvertinti siūlomas alternatyvas ir pasirinkti priimtiniausią.
Viešasis maitinimas, susiformavęs kaip savotiška ūkio šaka, sąlygoja racionalų šalies maisto išteklių panaudojimą. Savalaikiškai suteikiant milijonams gyventojų subalansuotą maitinimą, šios srities darbuotojai tuo pačiu palaiko žmonių sveikatą, padidina jų darbo efektyvumą, mokymosi kokybę ir padeda žmonėms protingai išnaudoti savo laisvą laiką. Taigi, maitinimas būtinas fiziologiniams poreikiams patenkinti, antrą vertus, jis turėtų tenkinti dvasinius poreikius žmonių kultūringo bendravimo, estetinio skonio ugdymo forma.
Šiuo metu maitinimo įstaigų pasirinkimas yra labai platus. Nagrinėjama UAB "ČILIJA" koordinuoja maitinimo įstaigų tinklą kaip bendros didelės viešojo maitinimo rinkos dalį. UAB "ČILIJA" yra lyderė savo srities rinkoje, todėl akivaizdi yra jos veiklos svarba ir įtaka, kurią ji padaro kitoms panašaus pobūdžio institucijom. UAB "ČILIJA" yra tarsi pavyzdys kitoms įmonėms, todėl jos nagrinėjimas gali suteikti daug naudingos informacijos siekiant pripažinimo ir tvirtos pozicijos rinkoje užtikrinimo.
Darbo tikslas : išanalizavus įmonės konkurencinių pranašumų didinimo svarbą, ištirti UAB "Čilija" konkurencinius įmonės veiklos pranašumus ir pateikti veiklos tobulinimo galimybes.
Darbo uždainiai :
1. Išanalizuoti maitinimo paslaugų marketingo ypatumus
2. Charakterizuoti UAB "Čilija" veiklą
3. Ištirti UAB "Čilija" konkurencinius pranašumus
4. Pateikti UAB "Čilija" veiklos tobulinimo galimybes
Darbo metodai :
1. Mokslinės teorinės literatūros ir kitų informacinių šaltinių analizė
2. Vartotojų apklausa
3. Įmonės dokumentų analizė
Šiuo darbu pasiektos šios profesinės kompetencijos: ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros diplominis darbas
KategorijaRinkodara
TipasDiplominiai darbai
Apimtis39 puslapiai 
Literatūros šaltiniai18 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis381.36 KB
Autoriusmyke
Viso autoriaus darbų10 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasNijolė Kašėtienė
Švietimo institucijaVilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ
FakultetasVilniaus skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Cili picos konkurenciniu pranasumu didinimas [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Diplominiai darbai
  • 39 puslapiai 
  • Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ / 4 Klasė/kursas
  • Nijolė Kašėtienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą