Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Prekės gyvavimo ciklas pagal įmonės pelningumo analizę: UAB "Jakuta"

Prekės gyvavimo ciklas pagal įmonės pelningumo analizę: UAB "Jakuta"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152
Aprašymas

Įvadas. Prekės pelningumo analizės prekės gyvavimo cikluose teoriniai tyrimai. Pelnas. Pelningumas. Prekė ir prekės gyvavimo ciklas. Prekės gyvavimo ciklas. Produkto kūrimo etapas. Patekimo į rinką (Įvedimas). Produkto plėtra (Augimas). Branda. Smukimas. Įmonės UAB "Jakuta" pelno ir pelningumo analizė. Apie įmonę UAB "Jakuta". Didmeninė ir mažmeninė prekyba baldine furnitūra. Įmonės 2007 – 2010 pelno analizė. Įmonės 2007 – 2010 metų pelningumo rodiklių analizė ir palyginimas. Prekės gyvavimo ciklo analizė pagal įmonės pelną ir pelningumo rodiklius. Įmonės veiklos vertinimas ir pasiūlymai. Išvados. Santrauka. Summary.

Ištrauka

Šiuolaikinėje rinkoje tikrai gausu įvairių prekių ir paslaugų. Bet augantis vartotojų apetitas, dideliu greičiu besivystanti technologinė pažanga ir auganti konkurencija vis sparčiau skatina įmones kurti naujus produktus bei paslaugas, kad patenkintų vartotojų poreikius. Bet sėkmingai įvedusi naują prekę į rinką, įmonei labai svarbu žinoti jos gyvavimo ciklą, jį sudarančius etapus.
Pagal įmonės veiklą labai svarbu žinoti ar įmonė veikia pelningai, ar uždirba pelną ir koks jos yra pelningumas. Tai priklauso ar rinkoje yra galimybė išsilaikyti, ar gresia bankrotas. Prekės gyvavimo ciklas parodo ar įmonės uždirbamas pelnas yra iš įmonės parduodamų prekių, nes prekės gyvavimo ciklas priklauso nuo įmonės uždirbamo pelno. Taip pat galima pabrėžti, kad pelningumas tai lyg pelno marža. Jis nustato, kiek pelno gaunama kiekvienam piniginiam pardavimo vienetui, parodo, ar pelninga parduoti prekes. Pagal įmones pelningumą galime spręsti ar įmonė veikia tikslingai pagal nusistatytą verslo planą, taip pat pelningumas kaip ir pelnas įtakoja prekės gyvavimo ciklą. Prekės gyvavimo ciklas parodo, ar prekė yra perkama, bei kiek ji bus rinkoje.
Darbo tikslas: pateikti ir išanalizuoti įmonės prekės gyvavimo ciklą, pagal įmonės pelną ir pelningumo rodiklius. Taip pat išanalizuoti koks prekės gyvavimo ciklas vyrauja įmonėje.
Darbo objektas: Prekės gyvavimo ciklas, pagal įmonės pelningumo analizę.
Darbo uždaviniai:
1. Ištirti kas yra pelnas. Ištirti pelno svarbą įmonėje;
2. Ištirti kas yra pelningumas ir pateikti pagrindinius pelningumo rodiklius geriausiai atspindinčius įmonės veiklą;
3. Palyginti ir išanalizuoti teorinius aspektus prekės gyvavimo ciklui ištirti;
4. Pateikti pagrindinius duomenis apie analizuojamą įmonę;
5. Išanalizuoti įmonės 2007 – 2010 metų uždirbamą pelną;
6. Išanalizuoti įmonės 2007 – 2010 metų pelningumo rodiklius;
7. Išanalizuoti ir palyginti prekės gyvavimo ciklą pagal įmonės uždirbamą pelną ir pelningumo rodiklius;
8. Pateikti įmonės veiklos vertima ir kelis pasiūlymus kaip įmonės veikla galėtų būti pelningesnė.
Darbo metodai:
Pirmoje darbo dalyje, apibūdinant įmonės uždirbamą pelną, pelningumą ir ištiriant prekės gyvavimo ciklo etapus naudojami apibendrinimo ir lyginamosios analizės bendramoksliniai tyrimo metodai. Nagrinėta ekonomikos srities akademinė literatūra. Antroje ir trečioje dalyse pateikiant 2007 – 2010 metų pateikiant įmonės UAB "Jakuta" pelno, pelningumo ir prekės gyvavimo ciklo analizę naudojami dedukcijos, sintezės ir apibendrinimo metodai.
Darbo struktūra:
Šis darbas susideda iš trijų dalių. Pirmoje dalyje yra analizuojami teoriniai aspektai apie įmonės pelną, pelningumą ir prekės gyvavimo ciklo priklausomybę nuo įmonės pelno. Antrojoje dalyje pateikiama įmonės veikla, išanalizuojamas 2007 – 2010 metų įmonės pelnas, pelningumas. Pateikiama analizė kaip įmonės pelnas ir pelningumas įtakoja esančius prekės gyvavimo ciklus. Nustatoma kokiame prekės gyvavimo cikle yra įmonės pagrindinės veiklos prekės. Trečioje dalyje pateikiamas įmonės vertinimas ir pateikiami pasiūlymai kaip gali įmonė padidinti uždirbamą pelną. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros diplominis darbas
KategorijaRinkodara
TipasDiplominiai darbai
Apimtis48 puslapiai 
Literatūros šaltiniai24 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis570.15 KB
AutoriusRasa
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2011 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasDarius Gliaubicas
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasKauno humanitarinis fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Prekes gyvavimo ciklas pagal imones pelningumo analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Diplominiai darbai
  • 48 puslapiai 
  • Vilniaus Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Darius Gliaubicas
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą