Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Prekės ženklo marketingas: praktinių sprendimų interpretacija ir kritika: AB "Stumbras 999"

Prekės ženklo marketingas: praktinių sprendimų interpretacija ir kritika: AB "Stumbras 999"

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Marketingo kursinis projektas. Įvadas. Marketingo aplinkos analizė. Prekinio ženklo "999" makroaplinka. Prekinio ženklo "999" mikroaplinka. Tikslinio segmento identifikavimas. Taikomos pozicionavimo strategijos identifikavimas.

Ištrauka

Alhogoliniai gėrimai kiekvieno iš mūsų gyvenime užima tam tikrą vaidmenį, juk nei viena didesnė šventė ar įsimintinesnė proga neapsiena be taurės ar kartais ir taurelės vienokio ar kitokio gėrimo.
Nors paskutiniu metu daug kalboma apie alkoholio daromą žalą bei jo reklama ir prekyba stipriai suvaržyta alkoholis vistiek išlieka daugelio švenčių ir vakarėlių palydovu, nors kita vertus jau ir patys alkoholinų gėrimų gamintojai vis labiau akcentuoją saikingą alhogolio vartojimą.
Šiame darbe bus analizuojams AB "Stumbras" priklausančio "999" prekės ženklo marketingas.
AB "Stumbras"- didžiausias ir populiariausias stipriųjų alkoholinių gėrimų gamintojas Lietuvoje, ilgametis neginčijamas lyderis. Gamykla, kurios istorija, kultūra ir tradicijos siekia XIX a. pab.
Trauktinė "Trejos devynerios" yra vienas paslaptingiausių Lietuvoje gaminamų gėrimų. Kai kurie šaltiniai užsimena, kad yra ženklų, leidžiančių spėti, kad mūsų kraštuose ji gaminta jau viduramžiais. Galime juo didžiuotis, kaip airiai didžiuojasi viskiu.
Pavadinimas "Trejos devynerios" senovės lietuviui pirmiausia reiškė "labai daug", mat anuomet pakakdavo susiskaičiuoti iki devynių, o toliau sakyta tiesiog "daug". Triskart devyni yra dvidešimt septyni, mėnulio kalendoriaus mėnuo, protėvių apdainuotas dainose kaip trys ąžuolai su devyniomis šakomis.
Trauktinę "Trejos devynerios" "Stumbras" pradėjo gaminti XX a. pirmoje pusėje, ji yra pelniusi 8 tarptautinius apdovanojimus, tarp kurių yra ir kulinarinio paveldo statusas. Tuo tarpu "Žalios devynerios" yra iškovojusios lietuviškos reklamos festivalio "Password 2007" apdovanojimą už geriausią įvedimo į rinką kampaniją, o jaunausia šeimos "999" atsovė "Raudonos devynerios" 2008 m. Lietuvoje buvo pripažinta sėkmingiausiu į rinką įvestu produktu greito vartojimo prekių sektoriuje.
Temos naujumas ir aktualumas. Nuo XX a. vidurio, kai Lietuva buvo Sovietų sąjungos priespaudoje, alhogolinių gėrimų vartotojas nebuvo išrankus ir tenkindavosi tuo ką jam pasiūlydavo rinka. Nors kita vertus, vartotojui nebuvo iš ko rinktis, kadangi Sovietų sqjungos rinka buvo uždara Vakarų Europos rinkai. Lietuvai atgavus nepriklausomybę atsivėrė ir Vakarų Europos rinkos. Į Lietuvą plūstelėjo daug įvairių prekių, tame tarpe ir alhogolinių gėrimų. Vietiniai gamintojai norėdami išlikti rinkoje privalo vartotojui pasiūlyti kažką įdomaus privalo išmokti planuoti ir koordinuoti savo marketingo komunikacijos veiksmus.
11
Darbo tikslas – analizuojant teoriją bei praktinius "999" ženklo rinkodaros sprendimus išanalizuoti "999" marketingo aplinką.
Darbo objektas – "999" marketingas Lietuvoje.
Darbo uždaviniai:
• išanalizuoti teorinę marketingo sampratą;
• pritaikyti teorinius aspektus "999" marketingui; ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis105.02 KB
AutoriusEdvis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasEvandželina Petukienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Prekes zenklo marketingas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 9 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Evandželina Petukienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą