Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Įmonės rinkodaros planas: elektronikos pramonė AB "Vilniaus Vingis"

Įmonės rinkodaros planas: elektronikos pramonė AB "Vilniaus Vingis"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Anotacija vadovams. Bendra informacija apie AB "Vilniaus Vingis". AB "Vilniaus Vingis" misija ir tikslai. Situacijos analizė. Šakos analizė. Makroaplinkos analizė. Konkurentų analizė. Vidinė analizė. SWOT analizė. Rinkodaros tikslai. Rinkodaros strategija. Segmentavimas. Tikslinių segmentų pasirinkimas. Pozicionavimas. Rinkodaros strategija: apibendrinimas. Rinkodaros taktika. Esamas produktas. Norimas produktas. Rėmimas. Paskirstymas. Kainodara. Išvados. Finansiniai rodikliai ir prognozės. Personalas. Plano įgyvendinimas.

Ištrauka

Vilniaus Vingis" buvo įkurta 1954 metais ir priklausė TSRS. Įmonės veiklą reguliavo TSRS elektronikos pramonės ministerija. Įmonės produkciją buvo gaminama visoms TSRS televizorių gamykloms ir kariniui sektoriui. Taip pat buvo nežymus eksportas į Lenkiją, Prancūziją ir Jugoslaviją. Savo gaminamuose produktuose "Vilniaus Vingis" turėjo monopoliją.
1991 metais po nepriklausomybės atgavimo "Vilniaus Vingis" priklausė valstybei, o 1994 metais vasario mėnesį buvo įregistruota kaip akcinė bendrovė.
Įmonėje projektuojamos ir gaminamos kreipiamosios sistemos spalvoto vaizdo nuo 14 iki 29 colių kineskopams, taip pat
pakopiniai eilučių skleistinių transformatoriai. Taip pat įmonė teikia įvairias paslaugas susijusias su elektronika t.y. specialūs technologiniai įrengimai bei įranga minėtiems produktams gaminti. Bendrovėje yra projektuojama ir gaminama: štampai, liejimo formos, vyniojimo įrengimai, kreipiamųjų sistemų elektroninių-optinių parametrų derinimo įrenginiai.
Šiuo metu įmonėje dirba 2113 darbuotojų su ekonominiu ir techniniu išsilavinimu. AB "Vilniaus Vingis" administracija buvo apmokyti vakarietiškų tradicijų aukštosiose mokyklose užsienyje.
Šiuo metu įmonė parduoda savo produkciją šioms kompanijoms : Ekranas (Lietuva), Samsung SDI (Vokietija, Vengrija), LG. Philips Displays (Ispanija, Jungtinė Karalystė), Šiaulių Tauro televizoriai (Lietuva), Rubin (Rusija), Vitiaz (Baltarusija). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis29 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis71 KB
Autoriuslaura
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones rinkodaros planas elektronikos pramone AB Vilniaus Vingis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą