Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Įmonės marketingo strategija: leidykla IĮ "Ramona"

Įmonės marketingo strategija: leidykla IĮ "Ramona"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344
Aprašymas

"Ramona" — V. Šilerio individuali įmonė. Santrauka. Summary. Įvadas. Situacijos analizė. Įmonės charakteristika. Įmonės valdymo ir organizacinės struktūros. Veiklos planavimas ir organizavimas. Marketingo analizė. Gaminių ir paslaugų asortimentas. Prekių paskirstymo kanalai. Įmonės pardavimų struktūra ir vartotojai. Konkurencija, konkurentai. Tiekėjai, tiekimo apimtys, atsiskaitymo sąlygos. Rėmimas. Finansiniai įmonės rodikliai. Tyrimo metodika. Strateginis įmonės planavimas. Marketingo strategijų rūšys. Tikslinės rinkos parinkimo strategija. Pozicionavimo būdo strategijos. Atskirų marketingo elementų funkcinės strategijos. Konkuravimo būdo strategijos. Naujo produkto kūrimo strategijos. Tyrimai ir jų rezultatai. Įmonės "Ramona" marketingo strategijos parengimas. Sugebėjimų, pavojų ir galimybių nustatymas. Tikslinės rinkos parinkimas. Strateginių tikslų nustatymas. Strategijų tikslams pasiekti parinkimas. Marketingo biudžeto parengimas. Išvados. Priedai (4).

Ištrauka

Strategijos savoka vis plačiau naudojama ne tik kariniuose terminuose, bet ir šiandienos verslo vadovėliuose. Strategija ypač aktuali rinkos ekonomikos sąlygomis, kai reikia numatyti verslo plėtros kryptis, gaminamos produkcijos ar paslaugų paklausą, įsitvirtinti rinkose ir prognozuoti pelną. Pasirinktoji strategija turi kuo tiksliau atitikti rinkos reikalavimus, todėl labai svarbu rengti strategijas atsižvelgiant į pasikeitusias ekonomines ir politines sąlygas. Įmonės rengiama strategija turi užtikrinti minimalius nuostolius, nes be klaidų įvertinti įvykius bei sąlygas neįmanoma. Labai svarbu, kad verslo srityje dirbantys specialistai gerai suvoktų įmonės siekiamus tikslus, bei galimų pasekmių priežastis. Pravartu yra turėti tikslų siekimo ir strategijos alternatyvas. Verslo įmonės strategijos kūrimas ir įgyvendinimas priklauso nuo jos vadovų, vadovaujančių specialistų ir pačios idėjos pagrindimo.
Kiekvieno verslo pradžia prasideda nuo idėjų suformulavimo ir pagrindimo. Verslo idėja brandinama analizuojant prekių ir paslaugų paklausą, analizuojant rinką. Tuomet atkreipiamas dėmesys į pirkėjų pageidavimus, išryškėja konkurentai. Visos verslo idėjos turi būti derinamos su įmonės tikslais, ištekliais ir rinka. Nuo verslo idėjų gimsta verslo strategijos.
Šio darbo tikslas – išanalizuoti strateginio planavimo procesą ir jo etapus. Išanalizuoti tyrimo objekto - įmonės "Ramona", užsiimančios leidyba - veiklą ir su ja susijusias problemas ir, pateikti tų problemų sprendimo būdus parengiant įmonei marketingo strategiją.


Šilerio įmonė "Ramona" (toliau leidykla "Ramona") yra neribotos atsdakomybės juridinis asmuo, įkurta 1991 metais, įmonės kodas 5114284, PAV mokėtojo kodas 511428419. adresas: Vytauto g. 32, Marijampolė, tel.: 8-343 50806, 8-343 59846, el. pašto adresas: ramon@mari.omnitel.net.
Knygų, brošiūrų, žurnalų ir kitų leidinių leidimas bei poligrafinių paslaugų teikimas pagrindine leidyklos "Ramona" veikla tapo 1996 metais. Leidykla "Ramona" yra išleidusi įvairaus pobūdžio leidinių. Tai – poezijos rinkiniai, fotoalbumai, monografijos, mokymo metodinės literatūros, intelektualaus pobūdžio literatūra, knygos skirtos vaikams, etnokultūros žurnalas "Suvalkija".
Įmonė turi reikalingą technologinę įrangą leidybinei ir poligrafinei veiklai vykdyti. Taip pat reikiamą kvalifikuotą tiek kūrybinio, tiek ir techninių specialistų kiekį. Per šešerius metus nusistovėjo tvirti ryšiai su įvairiomis visuomeninėmis kultūros organizacijomis, daugiau ar mažiau žinomais rašytojais, menininkais, vertėjais, istorikais. Leidykla sėkmingai integravosi į Marijampolės apskrities intelektualų veiklą, mūsų spausdinamas etnokultūros žurnalas "Suvalkija" susilaukė didelio susidomėjimo ir gero įvertinimo visoje Lietuvoje ir už jos ribų. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros diplominis darbas
KategorijaRinkodara
TipasDiplominiai darbai
Apimtis43 puslapiai 
Literatūros šaltiniai12
Dydis723.3 KB
Autoriushenrikas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaVilkaviškio r. Giedrių pagrindinė mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones marketingo strategija leidykla Ramona [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą