Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Marketingo tyrimas: alaus darykla AB "Kalnapilis-Tauro grupė"

Marketingo tyrimas: alaus darykla AB "Kalnapilis-Tauro grupė"

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Situacijos analizė. Įmonės charakteristika, pagrindiniai veiklos rodikliai. Įmonės marketingo veikla. Aplinkos veiksniai. Problemos formulavimas. Tyrimo tikslai. Hipotezių formulavimas. Tyrimų tipo ir metodo parinkimas. Tyrimo metodikos parengimas. Duomenų rinkimas. Duomenų analizė ir interpretavimas. Išvados ir rekomendacijos.

Ištrauka

Tam, kad būtų galima sėkmingai vystyti bet kokios krypties verslą, reikia sugebėti sėkmingai prisitaikyti prie rinkos sąlygų. Kadangi šios sąlygos nuolat kinta, reikia sugebėti tuos pokyčius laiku pastebėti ir priimti atitinkamus sprendimus.
Darbo tikslas – atlikti mini marketingo tyrimą, pasitelkus teorinėje literatūroje nurodomą marketingo tyrimų proceso nuoseklumą, ir taip pat pritaikyti teorines žinias praktiškai. Savo tyrimui pasirinkome vieną iš Lietuvos alaus pramonės lyderių – AB"Kalnapilio-Tauro grupė". Pagrindiniai darbo uždaviniai – atlikti susidariusios situacijos analizę, suformuluoti problemą ir tyrimo tikslus bei hipotezes, parinkti tyrimo tipą ir metodą bei parengti tyrimo metodiką. Atlikus duomenų rinkimą, atlikti pirminę duomenų analizę ir apibendrinant rezultatus, pateikti darbo išvadas bei rekomendacijas, kaip galima būtų spręsti iškeltą problemą.
Įmonė AB"Kalnapilis – Tauro grupė" – tai komercinė – pelno siekianti organizacija, įsteigta 2001 metais AB "Kalnapilis" ir AB "Vilniaus Tauras" įmonių susiliejimo metu. Ji priklauso "Danish Brewery Group" šeimai, kuri "yra dinamiška ir nuolatos auganti tarptautinė kompanija, kurios alaus daryklose Skandinavijoje ir kitur Europoje gaminama daugiau nei 50 prekinių ženklų alaus, eksportuojamo į visų kontinentų šalis" [1]. Įmonė yra komercinė – pelno siekianti organizacija, kurio viena iš gamyklų yra įsikūrusi Panevėžyje (buvusios įmonės AB"Kalnapilis" gamykla) ir Vilniuje (buvusios įmonės AB"Vilniaus Tauras" gamykla). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai28
Dydis117.41 KB
AutoriusJonas
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasLekt. dokt. R.Gudonavičienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Marketingo tyrimas alaus darykla AB Kalnapilis Tauro grupe [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 14 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Lekt. dokt. R.Gudonavičienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą