Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Marketingo planas: kavinė "Briedžio ragas"

Marketingo planas: kavinė "Briedžio ragas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637
Aprašymas

UAB "Gil" įmonės vizitinė kortelė. Verslo plano santrauka. Verslo idėja. Misija. Tikslai. Rizika. Marketingas. Situacijos analizė. Teisinė aplinka. Politinė aplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė ir kultūrinė aplinka. Ekologinė aplinka. Pirkėjų (vartotojų) analizė. Įmonės vieta. Konkurencinė aplinka. Tiekėjų analizė. Marketingo strategija. Vieta (pateikimas). Prekė. Kaina. Rėmimas (reklama). Marketingo biudžetas. Funkcijos ir operacijos. Patalpos ir įrengimai. Atsargos. Pirkėjų aptarnavimas. Personalas. Finansinė informacija. Išvados.

Ištrauka

Teresos Giliun UAB "Gil", Vilniaus raj. Miežonių kaime, 3 km. iki Kernavės prie pat kelio, 25 km. nuo Vilniaus link Kernavės. Įmonės įkūrimui yra paimtas kreditas 100000 Lt panaudojau savo santaupas – 70000 Lt, nuosavame žemes sklype, kurio plotas 4 hektarai, rekonstruotame sename name, kurio plotas 200 m2 o po remonto patalpų plotas padidėjo iki 350 m2.
Kavinės patalpos (350 m2 ) - nuosavos. Šalia kavinės yra stovėjimo aikštelė, todėl atvažiuojantiems svečiams bus patogu pasistatyti savo automobilį. Kavinės darbo laikas nuo 9.00 iki 24.00 valandos. Ši kavinė bus skirta visiems norintiems skaniai pavalgyt pailsėti ir papramogauti, nes mūsų įmonė pasirašė sutartį su įmone "ARKUS – LAISVO SKRYDŽIO KLUBAS" dėl bendradarbiavimo.
Galimų klientų skaičius labai didelis, jais gali būti tiek netoliese gyvenantys, tiek iš toliau atvykstantis svečiai. Amžius ir pajamos labai įvairios.
Sužinojome, kad turistų grupės, norinčios aplankyti senąją Lietuvos sostinę Kernavę, nori šiek tiek pailsėti, skaniai ir greitai pavalgyti už priimtiną kainą, tad pasirašėme sutartį su turistine įmone UAB ,,Delta Tourus", kuri pagal pasirašytą susitarimą atves turistines grupes pavalgyti it tokiu būdu suteiks mums daugiau svečių.
Pagrindinis įmonės veiklos tikslas – įgyvendinti senai išsvajotą idėją, t.y. įkurti savo įmonę, kurioje būtų galima realizuoti savo turimas žinias, kompetenciją ir iš to gauti pelną bei moralinį pasitenkinimą.
Įmonės šukis ,, Mus aplankę, sugrįšite dar ne kartą", nes mūsų siūlomas meniu yra labai platus, įvairūs lietuviški, būtent tos vietoves tradiciniai patiekalai, kurie yra ruošiami čia pat vietoje iš natūralių produktų. Mūsų restoranas yra jaukus, dažytas šiltomis spalvomis, aplinkui daug žydinčių gėlių, dekoratyvinių medelių ir visai nesvarbu jog yra ir žiemos metas, dvi mūsų kavines sienos yra stiklines (vitrinines), tam kad svečiai galėtų mėgautis vaizdu, kur skraido parasparnistai - tai labai gražu. Tai labai patogu, ypač žiemos metu, kai atvažiuoja visa šeima su vaikučiais, tėvams yra patogu, nes gali pasinaudoti vaikų priežiūros paslauga.
Planuojama, kad įmonėje dirbs 18 žmonių, personalas bus kruopščiai atrinktas, tuo tikslu, kad įmonėje dirbtų tik kvalifikuoti darbuotojai, nes kaip žinome nuo personalo darbo priklauso lankytojų nuomonė apie įmonę, įmonės pelnas ir daugelis kitų dalykų.
Veiklos pradžioje bus vykdoma intensyvi reklaminė kampanija, ja sieksime kurti kuo geresnį įmonės įvaizdį, organizuosime įvairias akcijas, nuolatiniams klientams taikysime nuolaidas, įmonėje vyks įvairūs teminiai vakarai susiję su parasparnių lakūnų veikla, būtent bus rodoma filmuota medžiaga kaip ir kuriame pasaulio kampelyje buvo mūsų parasparnistai, jų pavojingi skrydžiai ir t.t.. Manau kad bendradarbiavimas su įmone "ARKUS – LAISVO SKRYDŽIO KLUBAS" pritrauks dėmiesi, tokiu būdu suteiks mums daugiau svečiu, įmone turies didesni pelna.
Produktus įmonei pristatys tiekėjai su kuriais bus pasirašytos ilgalaikio tiekimo sutartys. Greitai gendantis produktai bus užsakomi kasdien, o visi kiti priklausomai nuo apyvartos.
Tikiuosi, kad mano įsteigta maitinimo įmonė neturės sunkumų įsitvirtindama rinkoje ir atneš populiarumą tarp lankytojų bei pelną. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis36 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9
Dydis362.13 KB
AutoriusRobis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasAlborovienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Marketingo planas kavine Briedzio ragas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 36 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Alborovienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą