Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Pažintinė praktika: alkoholinių gėrimų rinkodara UAB "Mineraliniai vandenys"

Pažintinė praktika: alkoholinių gėrimų rinkodara UAB "Mineraliniai vandenys"

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadinė dalis. UAB "Mineraliniai vandenys" veikla. Įmonė ir jos veiklos pobūdis. Įmonės charakteristika. Įmonės misija, vizija, strateginiai tikslai. Įmonės valdymas. Įmonės valdymo struktūra, funkcijos ir atsakomybė. Įmonėje taikomi Lietuvos Respublikos (LR) įmonių įstatymai. UAB "Mineraliniai vandenys" veikia vadovaudamasi šiais įstatymais. UAB "Mineraliniai vandenys" padėties įvertinimas. UAB "Mineraliniai vandenys" mikro ir makro aplinkos įvertinimas. UAB "Mineraliniai vandenys" mikroaplinka. UAB "Mineraliniai vandenys" makroaplinka. Individuali užduotis. Įmonės tikslų sistema, jų formavimas. Išvados.

Ištrauka

Šiuo metu UAB "Mineraliniai vandenys" yra apėmusi nemažai Lietuvos rinkos ir aktyviai stengiasi plėsti savo veiklą ir užsienyje. Tačiau, nei kiek nemažiau svarbu yra išsaugoti jau turimą ir taip gan nemažą rinkos dalį. Taip pat įmonė turėtų stengtis išlaikyti gerus santykius su kaimyninių šalių verslo partneriais, nes firma ketina savo produkciją realizuoti ir Europos Sąjungos šalyse.

UAB "Mineraliniai vandenys" bendrieji tikslai ir uždaviniai:

1. Garbingai ir sąžiningai tvarkyti verslą.

2. Garantuoti klientams savo produktų kokybę ir aptarnavimą.

3. Įvertinti savo darbuotojų indėlius.

4. Didinti pelną.


Praktikos tikslai:
• Žinoti firmoje taikomus LR įmonių įstatymus
• Gebėti sudaryti firmos gamybinę, organizacinę valdymo struktūrą
• Žinoti firmos tikslų sistemą, jų formavimo schemą
• Mokėti numatyti darbų atlikimo tarpusavio ryšius
• Žinoti firmos veiklai taikomus kokybės standartus, kokybės kontrolės būdus.

"Mineraliniai vandenys" priklauso koncernui "MG Baltic". Tai viena didžiausių Lietuvoje gamybos, prekybos, nekilnojamojo turto ir žiniasklaidos įmonių grupė, šiuo metu valdanti tris holdingus "MG Baltic Trade", "MG Baltic Investment" ir "MG Valda". Holdingams priklausančiose 33 įmonėse iš viso dirba 3120 darbuotojų.
Mineralinių vandenų pagrindinė veikla: importas, alkoholinių gėrimų rinkodara ir distribucija. 1992 metais veiklą pradėjusi kaip mažmeninės prekybos įmonė, 1993 metais ji į Lietuvos rinką pradėjo tiekti kokybiškus, gerai žinomus ir pasaulyje pripažintus alkoholinius gėrimus, dar vėliau tabako gaminius, vaisvandenius, alų.
Dabar MV yra pirmaujanti didmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais bei tabako gaminiais bendrovė Lietuvoje. Bendrovės partneriai – pasaulinio garso gamintojai, valdantys tokius prekės ženklus kaip "Hennessy", "Moet & Chandon", "Camus", ,,Metaxa", ,,Russian Standard", "William Grant", "Red Bull", "Antinori", ,,Baron Philippe de Rothschild"...
Kompanija turi 3 distribucijos centrus ir 5 atstovybes: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Turėdami plataus aptarnavimo tinklą MV prekes tiekia daugiau nei į 4300 mažmeninės prekybos tinklų Plataus aptarnavimo tinklo dėka MV prekes tiekia daugiau nei į 4.300 mažmeninės prekybos taškų.
MV daug dėmesio skiria vyno bei tauriųjų alkoholinių gėrimų vartojimo kultūrai skatinti, kuri kas met tampa vis įdomesnė. Tai, kas praėjusiais metais atrodė unikalu, kitais metais - jau normalu. Dėl sparčiai besivystančios rinkos, MV ekspertų komandai tenka nuolat ieškoti įdomesnių vyno bei kitų gėrimų rūšių. Jau dabar pirkėjai gali mėgautis įvairių rūšių vyno, viskio, konjako, brendžio ar putojančio vyno gausa. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros praktikos ataskaita
KategorijaRinkodara
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis28.51 KB
AutoriusTadas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasSaulius Pečeliūnas
Švietimo institucijaŠiaurės Lietuvos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pazintine praktika alkoholiniu gerimu rinkodara UAB Mineraliniai vandenys [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 13 puslapių 
  • Šiaurės Lietuvos kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Saulius Pečeliūnas
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą