Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Mikroaplinkos ir makroaplinkos analizė: šaldytuvų gamykla AB "Snaigė"

Mikroaplinkos ir makroaplinkos analizė: šaldytuvų gamykla AB "Snaigė"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. AB "Snaigė" charakteristika, tikslai, užimama rinka. AB "Snaigė" istorija ir trumpa charakteristika. AB "Snaigė" misija ir tikslai. Rinkos analizė. Makroaplinkos analizė ir prognozės. Ekonominė aplinka. Politinė - teisinė aplinka. Socialinė - kultūrinė aplinka. Technologinė aplinka. Mikroaplinkos analizė ir prognozė. Konkurencinė aplinka. Tiekėjų analizė. Užsakovų analizė. Vartotojų analizė. AB "Snaigė" vidinės aplinkos analizė. Bostono konsultacinės grupės matrica. Marketingo komplekso elementų analizė. SWOT analizė. Išvados.

Ištrauka

Įmonė nėra izoliuota sistema. Ji atvirai kontaktuoja, bei reaguoja į ją supančią aplinką: vidinę ir išorinę, specialiąją ir bendrąją, geografiniu požiūriu - nacionalinę, vietinę ir tarptautinę. Minėtos aplinkos turi išskirtinius analizės atlikimo būdus. Praktinė įmonių patirtis rodo, kad išorės aplinkos nagrinėjimas yra svarbus procesas, priverčiantis įmonių vadovus išmokti jautriai reaguoti į aplinkos pasikeitimus, o ne vadovautis tiksliais jų apibrėžimais.
Aplinka nėra statiška, stereotipinė - ji dinamiška ir individuali atskirų įmonių požiūriu. Svarbu ir tai, kad nėra įvardintų aplinkos kitimo tendencijų, kurios būtų labai svarbios visoms įmonėms. Be to šios tendencijos visą laiką kinta. Todėl bendrosios aplinkos veiksniai įtakojantys įmonę šiandien rytoj gali tapti specifine įmonės aplinka tiesiogiai veikiančia įmonės strateginius sprendimus. Bendrosios ir specifinės aplinkos veiksniai neturi griežtų ribų, jie įtakoja vienas kitą ir atskirai bei kartu veikia įmonę.
Pokyčiai verslo aplinkoje įpareigoja nuolat peržiūrėti įmonės pozicijas ir perspektyvą bei nepraleisti tinkamo momento pakeisti veiklos kryptį arba ją koreguoti. Taigi verslo eigoje gali atsirasti ir neplanuotų strategijų.
Įmonės susidurdamos su permainomis turi būti lanksčios ir prisitaikančios. Įmonės, kurios nesugeba prisitaikyti - neišlieka.
Šio darbo tikslas yra ištirti, kaip UAB "Snaigė" kontaktuoja su įvairiomis verslo aplinkomis, bei numatytį šios įmonės verslo aplingų prognozes. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai8
Dydis107.44 KB
AutoriusNeringa
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word Mikroaplinkos ir makroaplinkos analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą