Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Vidaus marketingas: UAB "Egzema"

Vidaus marketingas: UAB "Egzema"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

UAB "Egzema" tarptautiniai ir vietiniai pervežimai. UAB "Egzema", jos tikslai ir veikla. Organizacijos struktūra. UAB "Egzema" marketingo skyrius. UAB "Egzema" marketingo mikroaplinka. UAB "Egzema" vidaus marketingas. Vidaus marketingo planavimas. Vidaus marketingo strategija. Vidaus marketingo principai. Paslaugų marketingas. UAB "Egzema" rinkos segmentacija. UAB "Egzema" personalas. Darbo su personalu veiksnių sistema. UAB "Egzema" personalo valdymo sritys. Darbų analizė ir personalo planavimas. Personalo poreikio planavimas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Įmonė yra uždara akcinė bendrovė, kurios įstatinis kapitalas padalytas į dalis, vadinamomis akcijomis. Jos akcijos gali būti platinamos bei jomis prekiaujama viešai, vadovaujantis vertybinių popierių rinką reglamentuojančiais teisės aktais. Bendrovė yra ribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo. Bendrovė turi ūkinį, komercinį, finansinį, organizacinį bei teisinį savarankiškumą, sąskaitas Lietuvos Respublikos banko įstaigose, savo antspaudą, firminius blankus, juos keičia ir naudoja savo nuožiūra. Bendrovės turtas yra atskirtas nuo akcininkų turto. Pagal savo prievoles ji atsako tik savo turtu. Akcininkai pagal bendroves prievoles atsako tik ta suma, kurią privalo įmokėti už akcijas.
Pagrindinis UAB "Egzema" tikslas yra plėtojant tarptautinius ir vietinius pervežimus gauti kuo didesnį pelną.
UAB "Egzema" yra įsikūrusi Panevėžyje, prie tarptautinio greitkelio Via Baltica. Tokia geografinė pdėtis labai palanki įmonei plėtoti tarptautinius pervežimus. Vairuotojams yra labai patogu, nes su krovininėmis transporto priemonėmis nereikia važiuoti per patį miestą.
UAB "Egzema" teikia tarptautinio ir vietinio transportavimo paslaugas. Tarptautinių gabenimų kryptys yra: Vokietija, Belgija, Olandija, Danija, Ukraina, Baltarusija, Rusijos Federacija, Turkija. Krovinius gabena "Scania" ir MB vilkikais, "Mirofret" tipo puspriekabe - šaldytuvu bei "Krone", ,,Schmitz", ,,Ackermann" tipo puspriekabėmis su tentais. Turi 20 vilkikų ir puspriekabių. Puspriekabių talpa 90 m3 .
Visi vairuotojai yra įgiję krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais patirties, ADR pažymėjimus bei naudojasi mobiliuoju ryšiu sklandžiam ir greitam prekių gabenimui užtikrinti.
Vietiniams gabenimams naudojami 12 krovininių automobilių, kurių keliamoji galia yra nuo 0,5 t iki 10 t, taip pat 6 vilkikai iki 24 t keliamosios galios. UAB "Egzema" gabena birius krovinius.
Taip pat teikiamos tokios paslaugos kaip visapusiška krovinio kontrolė transportavimo metu, draudimas tarptautiniams vežimams, krovinių pristatymas iki gavėjo durų, negabaritinių krovinių gabenimas. UAB "Egzema" atlieka įvairių krovininių automibilių puspriekabių remonto darbus. Autoservise remontuojami varikliai, agregatai, hidraulinė sistema, oro sistemos, važiuoklė ir pakaba, elektrinė dalis, liftai. Be to atliekami suvirinimo darbai. Autoservise tvarkomi ne tik nuosavos transporto priemonės, bet ir klietų. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis325.67 KB
Autoriusmarius
Viso autoriaus darbų29 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasVyskupaitis
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vidaus marketingas UAB Egzema [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Vyskupaitis
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą