Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Populiariausios pozicionavimo teorijos ir jų panaudojimas

Populiariausios pozicionavimo teorijos ir jų panaudojimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Kas tas pozicionavimas? Lyderio pozicionavimas. Sekėjo pozicionavimas. Perpozicionavimas. Vardo galia. Savęs ir savo karjeros pozicionavimas. Verslo pozicionavimas. Pozicionavimo žaidimas. Diskusijoje pateiktų argumentų vertinimas. "Pozicionavimas neveikia" argumentų vertinimas. "Pozicionavimas veikia" argumentų vertinimas. Išvados ir siūlymai. Сводка. Priedai (2).

Ištrauka

Pastaruoju metu diskutuojama apie pozicionavimo naudą šiuolaikinėje rinkoje. Vieni teigia, kad pozicionavimas "miršta" ir skatina neefektyvų kompanijų darbą, kiti priešingai – jį gina. Verčiausi dėmesio pasisakymai šia tema būtų tikriausiai Lino Šimonio, "Šimonis marketing" įkūrėjo ir vadovo, marketingo, pardavimų ir pozicionavimo konsultanto ir Pauliaus Senūtos, "Y&R | garage 4x4 Vilnius" direktoriaus, kurie dalyvavo verslo portale (www.verslobanga.lt) surengtame "idėjų ringe", kurio tema "Pozicionavimas: veikia ar neveikia?".
Tad pamėginsiu įsigilinti į pozicionavimo teorijos esmę ir išsiaiškinti, ar verta visgi vadovautis pozicionavimo taisyklėmis šiuolaikinėje, dinamiškoje rinkoje. Aš manau, kad šie ginčai kyla iš dalies dėl skirtingo pozicionavimo esmės suvokimo, tad reikia išsiaiškinti:
 kas yra tas pozicionavimas;
 ką ir kaip galima pozicionuoti;
 nuo ko priklauso sėkmingas pozicionavimas.
Literatūros šia tema nėra daug, todėl minėtų uždavinių sieksiu daugiausiai naudodamasis žinomiausia knyga apie pozicionavimą - "Pozicionavimas: kova dėl pirkėjo", kurią parašė Al Ries ir Jack Trout.
Išsiaiškinęs pozicionavimo esmę, peržvelgsiu žinomiausio Lietuvoje pozicionavimo šalininko ir priešininko pateiktus pavyzdžius apie pozicionavimo gyvavimą ir priešingai, jo taisyklių nebegaliojimą. Žinodamas pozicionavimo veikimo principus, galėsiu jų pateiktus pavyzdžius objektyviai įvertinti ir nuspręsti, kuri pusė yra teisi ir, ar verta naudotis pozicionavimo teorija šiais laikais.

Pastaba: darbas parašytas, atmetus visus tuščiažodžiavimus. Taupykite laiką. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis80.94 KB
Autorius_debeselis_
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasAndrius Norkevičius
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Populiariausios pozicionavimo teorijos ir ju panaudojimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Andrius Norkevičius
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą