Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Vartotojų elgsenos tyrimas: UAB "Ingman ledai"

Vartotojų elgsenos tyrimas: UAB "Ingman ledai"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. Įmonės "Ingman ledai" veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Vartotojai. Vartotojo elgsena. Vartotojo elgsenos išoriniai veiksniai. Vidiniai vartotojo elgsenos veiksniai. Vartojimo prekių pirkimo procesas. Ledų paklausos tyrimas. Ledų klasifikavimas. Ledų gamintojai ir prekių ženklai. Asortimentas. Mažeikių miesto gyventojų apklausa. Išvados. Išnašos. Darbas iliustruotas diagramomis. Priedas: anketa.

Ištrauka

Šiandieniniame pasaulyje produktai yra planuojami ir kuriami numatant jų paklausą ateityje. Savo ruožtu, vartotojų pomėgiai ir skoniai nuolat kinta. Jau seniai vartotojas ir jo poreikiai tapę vienu iš svarbiausių objektų kiekvienos organizacijos veikloje. Trumpai tariant, marketingo sėkmė priklauso nuo vartotojų elgsenos numatymo. Vartotojų elgsenos pažinimas marketingo specialistams leidžia suprasti ir numatyti vartotojų elgesį pirkimo vietoje, taip pat suteikia galimybę suprasti, kokią įtaką vartojimas daro kiekvieno individo gyvenime.
Vartotojų elgsena, jų poreikių žinojimas, organizaciją įgalina efektyviau juos patenkinti, taip pat kurti abipusę naudą. Vartotojų elgsenos poveikis organizacijos marketingo sprendimams pasireiškia per organizacijos prekių ir paslaugų įsigijimą, jų reakciją į organizacijos prekes, kainą, rėmimo priemones, galėjimą įsigyti prekę.
Daugelio gamintojų bei prekybininkų verslo sėkmė besąlygiškai priklauso nuo vartotojų poreikių ir norų. Organizacijos, suinteresuotos vartotojų elgsenos poveikiu, stengiasi suprasti elgsenos motyvus ir juos įtakoti palankiais marketingo sprendimais, vartotojų švietimu, ryšių su vartotojais marketingo įgyvendinimu ir jų teisių apsaugojimu.
Temos aktualumas: vadovaudamiesi vartotojų elgsenos analize, galime numatyti veiklos perspektyvas ir priimti būtinus sprendimus. Taip pat tyrimas padės sistemingai plėtotis, atlikti pažangos įvertinimą.
Tyrimo objektas – UAB "Ingman ledai".
Darbo tikslas - remiantis apklausos analize, išanalizuoti vartotojų elgseną perkant ledus.
Darbo uždaviniai:
1. Teoriniu aspektu apibūdinti vartotojų elgseną.
2. Nustatyti pagrindines vartotojų grupes.
3. Išanalizuoti atskirų vartotojų poreikius.
4. Ištirti ledų paklausą šiltuoju ir šaltuoju metų laiku.
Tyrimo metodai: literatūros analizė, atliktas tyrimas, UAB "Ingman ledai" veiklos stebėjimas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRinkodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai14
Dydis359.03 KB
AutoriusGiedre
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vartotoju elgsenos tyrimas UAB Ingman ledai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą