Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Rinkodaros referatai

Rinkodaros referatai (530 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kainos nustatymo metodai

  Įvadas. Kainodara. Kainodaros tikslai. Kainos samprata. Kainos nustatymas. Kainos nustatymo metodai. Galutinės kainos nustatymas. Kainų strategija. Valstybinis kainų reguliavimas. Dabartinė kainodaros sistema Lietuvoje. Išvados.
  Rinkodara, referatas(13 puslapių)
  2008-03-22
 • Kainos nustatymo procesas

  Įvadas. Kainos samprata. Kainos nustatymo etapai. Eksportinių prekių kainos nustatymas. Išvados.
  Rinkodara, referatas(14 puslapių)
  2008-01-08
 • Kainos pagrindimas

  Įvadas. Kainodaros tikslai ir konkurencija. Trys požiūriai į kainų pagrindimą. Kainos pagrindimas produkto kaštais. Kainos pagrindimas paklausos elastingumu. Išvados. Uždavinys.
  Rinkodara, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-01
 • Kainos struktūra ir tipai

  Santrauka. Kainos samprata vartotojo ir pardavėjo atžvilgiu. Kainos samprata vartotojo atžvilgiu. Kainos samprata pardavėjo atžvilgiu. Kainos struktūra. Kainos struktūra gamybinėje įmonėje. Kainos struktūra prekybinėje įmonėje. Kainos struktūra paslaugų sferoje. Kainos tipai. Mažmeninės kainos. Lengvatinės kainos. Lanksčiosios kainos. Keistos kainos. Kainos reikšmė. Išvados.
  Rinkodara, referatas(21 puslapis)
  2007-02-09
 • Kainų koregavimo strategijos

  Kainos koregavimo strategijos. Nuolaidų ir būtinųjų nuolaidų kainodara. Segmentinė kainodara. Psichologinė kainodara. Rėmimo kainodara. Vertės kainodara. Geografinė kainodara. Tarptautinė kainodara. Išvados.
  Rinkodara, referatas(13 puslapių)
  2006-04-27
 • Kainų nustatymo procesas

  Įvadas. Kainodaros tikslai. Tikslai susiję su kainų politika. Tikslai susiję su pelnu. Tikslai susiję su pardavimų apimtimis. Tikslai orientuoti į konkurenciją. Kainų politika. Kainų politikos esmė. Kainų politikos rūšys. Kainos nustatymas pagal gamybos kaštus. Grietinėlės nugraibymo kainų politika. Prasiskverbimo į rinką strategija. Tikslinės rinkos dalies strategija. Firmos tikslų strategijos. Kainų nustatymo metodai. Kainų politikos metodų taikymas. Kainos nustatymas orientuojantis į apklausą. Nenuostolingumo metodas. Kainų nustatymas orientuojantis į konkurencijos lygį. UAB "Kausta Guder" prekių kainų analizė. Išvados.
  Rinkodara, referatas(12 puslapių)
  2008-01-16
 • Kainų politika

  Įvadas. Kainų politika ir tikslai. Kainų politikos esmė ir tikslai. Kainų politikos rūšys. Kainos nustatymo strategijos. Psichologinė kainodara. Kainų nustatymo metodai. Įvairių kainų politikos metodų taikymo prielaidos. Nenuostolingumo metodas. Kainos nustatymas orientuojantis į paklausą. Kainų nustatymas orientuojantis į konkurencijos lygį. Konkurencinė situacija rinkoje. AB "Paranija" ir jos konkurentų prekių kainų analizė. Išvados.
  Rinkodara, referatas(22 puslapiai)
  2005-10-27
 • Kainų politika (2)

  Įvadas. Kainų politika ir tikslai. Kainų politikos esmė ir tikslai. Kainų politikos rūšys. Kainų nustatymo metodai. Įvairių kainų politikos metodų taikymo prielaidos. Nenuostolingumo metodas. Kainos nustatymas orientuojantis į paklausą. Kainų nustatymas orientuojantis į konkurencijos lygį. Konkurencinė situacija rinkoje. Išvados.
  Rinkodara, referatas(19 puslapių)
  2006-01-23
 • Kainų politika (3)

  Įvadas. Kainų politika ir tikslai. Kainų politikos esmė ir tikslai. Kainų politikos rūšys. Kainų nustatymo metodai. Įvairių kainų politikos metodų taikymo prielaidos. Nenuostolingumo metodas. Kainos nustatymas orientuojantis į paklausą. Kainų nustatymas orientuojantis į konkurencijos lygį. Konkurencinė situacija rinkoje. AB "Utenos trikotažas" ir jos konkurentų prekių kainų analizė. Išvados.
  Rinkodara, referatas(22 puslapiai)
  2006-02-03
 • Kainų politika (4)

  Kainų politika ir tikslai. Kainų politikos esmė ir tikslai. Kainų politikos rūšys. Kainų nustatymo metodai. Įvairių kainų politikos metodų taikymo prielaidos. Kainos nustatymas orientuojantis į paklausą. Kainų nustatymas orientuojantis į konkurencijos lygį. Konkurencinė situacija rinkoje. Išvados.
  Rinkodara, referatas(23 puslapiai)
  2006-05-15
 • Kainų politika ir strategija: UAB "Karalita"

  Įvadas. Įmonės kainų politikos teoriniai aspektai. Pagrindinės kainodaros strategijos. Kainų strategijos rengimo etapai. UAB "Karalita" kainodara. Įmonės charakteristika. UAB "Karalita" kainodaros strategija. Išvados ir pasiūlymai.
  Rinkodara, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-13
 • Kainų politika: AB "Rokiškio sūris"

  Įvadas. Kainų politikos samprata. Kaina. Kainos tikslai ir rūšys. Kainų politikos esmė ir reikšmė. Kainų politikos tikslai ir strategijos. Kainų politiką įtakojantys veiksniai. Kainų keitimas. Kainų politika praktiniu aspektu. AB "Rokiškio sūris". AB "Rokiškio sūris" kainos strategija. AB "Rokiškio sūris" kainos nustatymo metodas. AB "Rokiškio sūris" kainos tikslai ir rūšys. Išvados.
  Rinkodara, referatas(17 puslapių)
  2007-12-05
 • Kainų politikos esmė ir tikslai

  Kainų politikos esmė ir tikslai. Kainų politikos rūšys.
  Rinkodara, referatas(6 puslapiai)
  2006-11-13
 • Kainų prognozavimas

  Kainų strategijos rengimo etapai. Įvairių kainų prognozavimo metodų taikymo prielaidos. Kainų prognozavimo metodai. Kainų skalės nustatymas. Atsarginių dalių kainų nustatymas. Profesinių paslaugų kainų nustatymas. Prekės gyvavimo ciklas ir kainų politika. Išvados.
  Rinkodara, referatas(11 puslapių)
  2005-10-02
 • Kainų strategijos

  Kainų strategijų pritaikymas ir vystymasis. Kainų strategija. Kainų sudarymas savikainos pagrindu. Paklausos pagrindu nustatyta kaina. Kainų nustatymas įvertinant konkurenciją. Kainų strategijų įgyvendinimas.
  Rinkodara, referatas(8 puslapiai)
  2005-11-19
 • Klaidinanti reklama

  Klaidinanti reklama. Pateikiamas nedidelis bet turintis didelės reikšmės skirtumas. Prekės demonstruojamos dirbtinai sukurtose sąlygose. Vartojamos dviprasmybės, galinčios lengvai suklaidinti vartotojus. Sudaromas įspūdis, kad prekė pasižymi ypatingomis savybėmis, nors iš tikro jų neturi arba jos yra menkavertės. Sudaromas įspūdis, kad vienos ar kitos prekės privalumai būdingi tik reklamuojamos firmos gaminiui. Sudaromas įspūdis, kad prekė turi būtinų, naudingų ar ypatingų žmogui ir jo aplinkai savybių. Sudaromas įspūdis, kad žinomas asmuo ar organizacija naudoja reklamuojamą prekę. Nepateikiama būtina informacija. Nepagrįsti tvirtinimai. Pritraukiamas pirkėjų dėmesys, o paskui parduodamos kitos prekės ar paslaugos. Aiškiai neapibrėžiamas skleidžiamos informacijos reklaminis pobūdis. Apgaulė elektroninės prekybos metu. Intelektualinės nuosavybės pažeidimai.
  Rinkodara, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-03
 • Klientų aprūpinimas prekėmis dabar ir ateityje

  Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Darbo eiga. Prekė. Prekių klasifikavimas. Prekės, kainos, paskirstymo ir rėmimo politika. Prekės politika. Kainų politika. Paskirstymo politika. Rėmimo politika. Didmeninės prekybos įmonės. Mažmeninės prekybos įmonės. Klientų aprūpinimas prekėmis ateityje. Klientų problemų analizė. Išvados.
  Rinkodara, referatas(14 puslapių)
  2007-01-09
 • Klientų aptarnavimo strategija

  Įvadas. Klientų aptarnavimo sąvokos apibrėžimas. Pagrindiniai klientų aptarnavimo elementai. Sandorio elementai. Posandoriniai elementai. Klientų aptarnavimo vaidmuo įgyjant konkurencinį pranašumą. Kaip nustatyti klientų aptarnavimo kontrolę. Klientų aptarnavimo auditas. Klientų aptarnavimo standartų įvertinimas ir kontrolė. Klientų aptarnavimo strategijos įgyvendinimo klaidos. Klientų aptarnavimo tobulinimas. Išvados.
  Rinkodara, referatas(13 puslapių)
  2007-06-05
 • Knygos reklama

  Įvadas. Knyga ir leidyklos naudojamos reklamos priemonės. Spaudos reklama. Reklaminiai suvenyrai. Vitrinų reklama. Nemokami knygų egzemplioriai. Kitos reklamos priemonės. Reklamos esmė ir vaidmuo. Reklamos kaip proceso sudėtis. Išvados.
  Rinkodara, referatas(12 puslapių)
  2009-05-22
 • Komunikacijos svarba e-komercijoje

  Įvadas. Komunikacijos samprata. Komunikacijos proceso modeliai. Pagrindinės komunikacijos sąvokos. Komunikacijos procesas. Efektyvi komunikacija. Komunikacijos svarba e-komercijoje. Kas yra e-komercija, komunikavimas joje. Reklama internete. Elektroninis paštas. Ryšių su visuomene veikla internete. Klientų aptarnavimas internete. Išvados.
  Rinkodara, referatas(12 puslapių)
  2006-03-28
Puslapyje rodyti po